به مناسبت هفته بهزیستی مدیر کل – اعضاء شورای معاونین – کارکنان مراکز دولتی و غیر دولتی – فرزندان و معلولین تحت حمایت بهزیستی استان کرمان با حضور در گلزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان های بلند امام راحل با اهداء گل به شهدا ادای احترام کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان : عباس صادق زاده با بیان اینکه در مکان بسیار مقدسی قرار داریم  گفت :شهدا برای برقراری آسایش و  رفاه اجتماعی جامعه جان وخون خود را نثار آرمان های امام و انقلاب کردند .

وی اظهار داشت : باید ایثار و فداکاری  شهدا و خانواده های  آنان را قدر بدانیم و  تمام برنامه ریزی اجتماعی را بر اساس منش و الگو برداری از سیره و راه و روش شهداء برای مصون سازی جامعه از آسیب های اجتماعی پایه ریزی کنیم .

مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به شعار بهزیستی مبنی بر بهزیستی محور مسولیت و سلامت اجتماعی اظهار داشت : برای پیشگیری از آسیب های باید تحقق مسولیت فردی و هم افزایی اجتماعی را برنامه ریزی کنیم

 ایشان با ذکر این نکته که امنیت امروز ایران اسلامی حاصل  احساس مسئولیت جوانانی می باشد که خون خود را نثار انقلاب کردند گفت : با الگو گرفتن از راه شهدا در مقابل دغدغه ها و مشکلات خانواده ها مسئول و برای برطرف کردن آنان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم .

وی افزود : در جامعه امروز شاهد رخ دادهای اجتماعی متفاوتی هستیم که به  حکم وظیفه باید برای تامین رفاه و سلامت اجتماعی جامعه برنامه ریزی کنیم .

در ادامه عرب نژاد معاون مدیرکل  بنیاد شهید و امور ایثارگران :  ضمن تبریک هفته بهزیستی از خدمات صادقانه این سازمان در راستای  حمایت و خدمت به  جامعه هدف  و معلولین تقدیر و تشکر کرد .

وی تعداد شهدای دفاع مقدس آرمیده در گلزار شهدا استان کرمان را 111 نفر ذکر کرد و گفت :  که 47 نفر از این شهداء  سادات –  126 دانش آموز – 64  نیروی انتظامی و 23 شهید از کارکنان بهزیستی هستند .