طی مراسمی با حضور مدیرکل بهزیستی کرمان ، فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مقامات محلی ساختمان جدید اداره بهزیستی شهرستان قلعه گنج افتتاح و بهره برداری از آن آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی استان کرمان در آیین بهره برداری از این ساختمان گفت : ساختمان جدید اداره بهزیستی قلعه گنج در زمین به مساحت 1200 متر مربع و بازیر بنای 300 متر مربع در یک طبقه احداث شده است .
مدیرکل بهزیستی اعتبار هزینه شده جهت ساخت و آماده سازی این ساختمان را بالغ بر سیصد میلیون تومان اعلام کرد و افزود : اعتبار هزینه شده از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان تامین شده است .

دکتر عباسی در ادامه خاطر نشان کرد از آنجا که تاکنون فعالیتهای بهزیستی در شهرستان قلعه گنج در ساختمانی استیجاری و با محدودیتهای فراوان انجام می شد از این پس و با بهره برداری از ساختمان ملکی بهزیستی ارائه خدمات مطلوبتر و راحت تر انجام خواهد شد.
وی : مناسب سازی استاندارد ساختمان جدید بهزیستی را از مزیتهای آن اعلام کرد و افزود ، مددجویان و مراجعین به بهزیستی بویژه معلولین جسمی و حرکتی از این پس به راحتی و بدون هیچ مانع فیزیکی قادر به حضور و تردد دراین ساختمان خوهند بود.
دکتر عباسی در ادامه با تاکید بر اولویت دار بودن اجرای برنامه ها و طرحهای پیشگیرانه از بروز معلولیتهاو آسیبهای اجتماعی درجنوب استان کرمان گفت : بزودی یک مرکز اورژانس اجتماعی 123 دیگر در جنوب استان راه اندازی خواهیم کرد.
مدیرکل بهزیستی کرمان : گفت با راه اندازی این اورژانس اجتماعی ، تعداد اورژانس های اجتماعی 123 فعال در جنوب استان کرمان به دو مرکز افزایش خواهد یافت .
بر پایه این خبر در ادامه این مراسم حجت السلام  نجنو امام جمعه و فلاحی فرماندار قلعه گنج طی سخنانی با تقدیر از نگاه ویژه مدیرکل بهزیستی استان کرمان به منطقه جنوب بویژه قلعه گنج و موثر دانستن خدمات تخصصی بهزیستی به جامعه هدف خود و عموم مردم قلعه  گنج  ،خواستار تداوم این روند شدند.
شایان ذکر است در پایان این مراسم حاضران بخشها و واحدهای مختلف اداره بهزیستی شهرستان قلعه گنج را مورد بازدید قرار دادند.