طی مراسمی ساختمان جدید اداره بهزیستی شهرستان رودبار جنوب به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در مراسم افتتاح این ساختمان که با حضور مدیر کل بهزیستی استان ،امام جمعه ،فرماندار و اعضاء شورای اداری شهرستان و جمعی از مددجویان بهزیستی برگزار شد،دکتر عباسی مدیر کل بهزیستی طی سخنانی گفت: ساختمان جدید اداره بهزیستی رودبار در زمینی به مساحت هزار متر مربع و با زیر بنای سیصد متر مربع بصورت همکف بنا شده است ؛که تردد آسان و دسترسی سریع معلولین به بخشهای مختلف از الزاماتی است که در این ساختمان رعایت شده است.

مدیر کل بهزیستی استان کرمان افزود: اعتبار هزینه شده جهت ساخت و تجهیز این ساختمان مبلغ 290 میلیون تومان بوده است که از محل اعتبارات استانی تأمین شده است .
وی ابراز امیدواری کرد: که با بهره برداری از ساختمان جدید بهزیستی رودبار روند خدمات رسانی به جامعه هدف بهزیستی در این شهرستان مطلوبتر و سریعتر از گذشته صورت گیرد.
دکتر عباسی در ادامه از اجرای طرح CBR در سطح شهرستان رودبار جنوب خبر داد و افزود: این طرح با هدف شناسایی معلولین جدید هم اکنون در کل منطقه در حال اجراست.
بر پایه این خبر امام جمعه و فرماندار رودبار جنوب نیز با قدردانی از تلاش مدیر کل بهزیستی استان به جهت تسریع در روند آماده سازی و تکمیل ساختمان اداره بهزیستی شهرستان که روند کندی را طی سالهای گذشته طی کرده بود ،اجرای طرح های آگاه سازی و پیشگیرانه از بروز معلولیتها را بطور ویژه خواستار شدند.
شایان ذکر است در ادامه این برنامه حاضران از بخشها و واحد های مختلف اداره بهزیستی رودبار جنوب دیدن کردند.