زمین چمن مصنوعی فوتبال ویژه نابینایان کرمان در هفته بهزیستی سالجاری به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، محمود حدادیان رئیس هیئت ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان با اعلام این خبر در جریان بازدید دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی از روند احداث این زمین چمن مصنوعی در محل مجموعه ورزشی نابینایان گفت : زمین چمن مصنوعی در حال احداث ویژه نابینایان در شهر کرمان از محدود ترین و کم نظیرترین زمین های چمن ویژه نابینایان در سطح کشور است که برابر آخرین استانداردهای موجود ورزشی نابینایان در جهان درحال احداث است .

حدادیان افزود: دراین زمین چمن علاوه جایگاه ورزشکاران ذخیره و مربیان و سرپرستان ، جایگاه هیئت پزشکی ، جایگاه ناظرین و داوران ، پیست دو ومیدانی نابینایان نیز احداث شده است .

رئیس هیئت ورزش نابینایان و کم بینایان استان کرمان گفت : تاکنون برای احداث این زمین بالغ بر دویست میلیون تومان هزینه شده است .
حدادیان گفت : با بهره برداری از این زمین چمن امکان برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی فوتبال نابینایان در کرمان فراهم می شود.
برپایه این خبر ، مدیرکل بهزیستی استان نیز با تقدیر از فعالیتهای چشمگیر هیئت ورزشی نابینایان و کم بینایان استان کرمان گفت : از آنجا که بعنوان مددکاران فعال در حوزه بهزیستی علاوه بر نگاه عمومی حاکم بر مقوله ورزش و تأثیرات بی شمار آن بر روح و جسم انسان ، دید تخصصی توانبخشی به ورزش بویژه در حوزه معلولین داریم ، در کنار سایر فعالیتهای تخصصی و حمایتی خود ، ورزش مددجویان را نیز بصورت جدی دنبال می کنیم و دراین مسیر از حداکثر توان و امکانات خود برای کمک به ورزشکاران تحت حمایت بویژه ورزشکاران معلول استفاده خواهیم کرد.
دکتر عباسی ، موفقیتهای کسب شده ملی و بین المللی ورزشکاران نابینا و کم بینای استان کرمان در سال 91 را کم نظیر عنوان کرد و خواستار توجه ویژه تر متولیان ورزش استان به ورزشکاران معلول و هیئت های ورزشی تخصصی معلولین شد.