استاندار ، فرمانده سپاه ثارالله ،  مدیر کل بهزیستی استان کرمان و جمعی از مسئولین از اردوگاه درمان ، کار و. صیانت از معتادین استان کرمان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان محمد جواد فدایی استاندار کرمان در این بازدید با تقدیر از نگاه ویژه سپاه نسبت به موضوعات اجتماعی گفت :برای عدم بازگشت دوباره معتادین به چرخه اعتیاد باید نسبت به تامین اشتغال  این افراد تلاش شود .

 استاندار با بیان اینکه ایجاد اردوگاه درمان، کار و صیانت از معتادین ماده 16 در حوزه مسئولیت سپاه ثارالله نیست عنوان کرد : به دلیل احساس مسئولیت نسبت به مسائل اجتماعی و جامعه از امکانات خود برای کمک به حل مشکلات جامعه اقدام کرده است.

وی با تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده بهزیستی استان کرمان در راستای حمایت ، درمان و اشتغال افراد دارای اعتیاد اظهار داشت : در جلسات مشترک با مدیر کل بهزیستی در خصوص حمایت از این افراد مقرر شد بهزیستی کرمان با ایجاد کارگاه های آموزشی و اشتغال زمینه عدم بازگشت افراد دارای اعتیاد را به این چرخه فراهم نماید .

فدایی با اشاره به راه اندازی اردوگاه کرامت از بهمن ماه سال 1397گفت :  نزدیک به دو میلیارد تومان از مجموعه اعتبارات سپاه  برای سالن های احیاء سم زدایی ،  غذاخوری ، غربالگری ، ورزشی هزینه شده است 

فرمانده سپاه ثارالله خاطر نشان کرد : یکی از نکات محوری و اصولی که دشمن در دستور کار قرار داده است تهاجم فرهنگی می باشد و این تهاجم گسترده در دو شاخه فساد اخلاقی و فساد فکری دنبال می شود.