پایبندی به ارتباط موثر ومداوم با رده های مختلف مسئولین در هر حوزه کاری از اصول مدیران ومسئولین بهزیستی در سطح استان است  

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بافت با ایشان دیدار وگفتگو کرد .

صادق زاده با بیان اینکه ارتباط موثر و تعامل سازنده با مدیران شهرستان از اصولی است که بهزیستی در سراسر استان به آن پایبند است ؛ اظهار داشت : همراهی و همکاری ائمه جمعه و جماعت از ارزشمند ترین سرمایه های بهزیستی است که ارتباط بین مردم و بهزیستی را استحکام می بخشد.

وی با اشاره به ضرورت حفظ این ارتباط با مسئولین شهرستانی به ویژه ائمه جمعه افزود : برقراری اینگونه ارتباطات زمینه خدمات موثر و ماندگارتری را فراهم می کند.

مدیرکل بهزیستی با قدردانی از همکاری امام جمعه بافت ؛ گفت : نگاه پدرانه امام جمعه به بهزیستی و استفاده از رهنمودهای ایشان همیشه در انجام وظیفه بهتر موثر است و این نگاه و حمایت در حوزه مسائل اجتماعی باعث می شو بخشی از دغدغه مقام معظم رهبری نیز کاهش یابد.

حجت الاسلام مهدی زاده امام جمعه بافت  در این دیدار با تقدیر از زحمات ارزشمند مسئولین وکارکنان بهزیستی در خدمت به جامعه هدف ، گفت : توفیق خدمت به  اقشار جامعه به ویژه افراد محروم ، لطف  پروردگار است که شامل کارکنان بهزیستی شده است .

وی در ادامه با اشاره به خدمات خالصانه ودلسوزانه رییس سابق بهزیستی بافت در زمان مسئولیت افزود : بهزیستی به لحاظ مدیریت هوشمندانه وخالصانه مدیران استانی وشهر ستانی فارغ از جناح بندی های سیاسی و اختلافاتی از این گروه ، بی حاشیه ترین و خدمتگزارترین ادارات در سطح استان است .