امام جمعه شهرستان بم  گفت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی یکی از وظایف بهزیستی است و بهزیستی در حد بضاعت و توان خود می‌تواند ارائه خدمت کند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزستی استان کرمان حجت‌الاسلام قاسم دانشی در نشست شورای اداری بهزیستی استان کرمان که در شهرستان بم با حضور روسای همه ادارات بهزیستی استان  در حال برگزاری است، توسعه معنویت را برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ضروری دانست.

وی اظهار داشت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی یکی از وظایف بهزیستی است و بهزیستی در حد بضاعت و توان خود می‌تواند ارائه خدمت کند.

امام جمعه بم با بیان اینکه خدمت در بهزیستی سختی‌های خاص خود را دارد گفت: هر چه کار دشوارتر باشد  پاداش انسان در نزد خداوند بیشتر است اما با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در جامعه انتظار می‌رود که به این موضوع پرداخته شود.

حجت‌الاسلام دانشی با اشاره به اینکه شرق استان کرمان به ویژه مردم شهرستان بم که در زلزله با مسائل و مشکلات فراوانی در زمینه‌های مختلف روبرو شد خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود بهزیستی در حیطه اختیارات سازمانی به حوزه آسیب‌های اجتماعی شرق استان کرمان توجه ویژه کند تا بخشی از مسائل این منطقه حل شود.

نشست شورای اداری بهزیستی استان کرمان به مدت دو روز با حضور معاونین اداره کل بهزیستی استان و روسای شهرستان‌ها در محل سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم در حال برگزاری است.

 

انتهاي پيام/