دردیدارسردار حسنی مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان با مدیرکل بهزیستی استان کرمان پس از بحث و تبادل نظر درخصوص فعالیت های مشترک بین دو سازمان مقرر شد تا به منظور همکاری بیشتر بین دو نهاد تفاهم نامه همکاری امضاء شود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دراین جلسه سردار حسنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با تأکید بر احترام گذاشتن به خانواده های شهدا و ایثارگران گفت : علیرغم همه تلاشها و کوششهای صورت گرفته شاید آنگونه که باید رشادتها و جانفشانیهای شهدا و ایثارگران به عموم جامعه معرفی نشده باشد که می طلبد با ترویج فرهنگ احترام به این عزیزان و خانواده هایشان بخشی از دینی که برگردن جامعه دارند ، ادا شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ایثارگران و خانواده های جانبازان و شهدا همواره در انجام امور خیر پیش قدم می باشند،افزود: حضور فعالانه و مؤثر فرزندان شاهد و ایثارگران و جانبازان در جاهای حساس و کلیدی کشور به معنای همت و تلاش این عزیزان برای سرافرازی ایران اسلامی و خدمت به مردم می باشد.
سردار حسنی سعدی در ادامه با اشاره به فعالیت های بهزیستی گفت : خدمت در بهزیستی را نمی توان به عنوان یک مکان برای کسب پست و مقام دانست بلکه این مکان به حضور افراد ایثارگر احتیاج دارد تا پیگیر امور افراد نیازمند باشند.
درادامه صادق زاده مدیرکل بهزیستی نیز به تشریح برنامه ها و فعالیت های مشترک تخصصی بهزیستی به معلولین وجانبازان پرداخت و گفت : از آنجا که بسیاری از جانبازان و معلولین دو قشر مشابه در دریافت خدمات تخصصی می باشند بهزیستی آماده ارائه خدمات به بهترین نحو به این گروه می باشد.
صادق  زاده پیگیری برای انجام امور مربوط به مناسب سازی اماکن امور شهری ، ارائه خدمات توانبخشی و توانپزشکی جهت رفاه حال جانبازان و معلولین را از مواردی دانست که با پیگیری دو دستگاه می توان جهت تأمین رفاه حال جانبازان و معلولین دنبال نمود.
گفتنی است در ادامه این نشست مقرر شد تا بین دو سازمان درراستای همکاری بیشتر و ارائه خدمات تخصصی مطلوبتر به جامعه هدف مشترک تفاهم نامه همکاری منعقد گردد.