رئیس و پرسنل بهزیستی راور به مناسبت بزرگداشت هفته معلم با مدیریت اداره آموزش و پرورش و شورا ی معاونین دیدار و این هفته را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از راور :. همزمان با فرا رسیدن 12 اردیبهشت و آغاز هفته معلم ،نصرت آبادی رئیس بهزیستی راور به همراه جمعی از همکاران با حضور در محل دفتر مدیریت اداره آموزش و پرورش  با مدیریت و شورای معاونین با اهدا لوح سپاس و شیرینی از زحمات معلمین تقدیر و تشکر نمودند .

در ادامه وی  به نمایندگی از  پرسنل اداره بهزیستی و جامعه هدف از کلیه فرهنگیان فرهیخته اعم از بازنشته و شاغل که دلشان برای تعالی فرزندان این سرزمین می تپد تا همیشه سربلند و سرفراز باشند در روز ” مشق مهربانی ” تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت  که این حرکت از سوی بهزیستی نشان دهنده این مطلب است که برای جامعه فرهنگی خود ارزش قائلیم و آنها را مورد احترام قرار می دهیم و همیشه آماده ارائه خدمات به  این عزیزان زحمت کش هستیم.

سپس آقای نخعی مدیر آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس و پرسنل اداره بهزیستی  و اجر نهادن به مقام و منزلت معلم از تعامل و همکاری اداره بهزیستی در طول سال گذشته که با ارائه خدمات مشاوره ای ، آموزشی ، اجرای برنامه ملی پیشگیری از تنبلی چشم و ….باعث  ایجاد شور و نشاط و ایجاد فضای سلامت جسم و روان در دانش آموزان و معلمین گردیده تقدیر و تشکر کرد