به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دکتر عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان در پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان مصادف با زادروز تولد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در ضایفت افطاری که به همین مناسبت از سوی مؤسسه خیریه مشیز برپا شده بود شرکت نمود .
وی در این مراسم بابیان سخنان کوتاهی ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) ابراز امیدواری کرد در جامعه فعلی که نیازمند به حضور تخصصی در عرصه مسائل اجتماعی هستیم بتوانیم با تلاش و کسب علم لازم ، حضوری مؤثر و پایدار داشته باشیم.

 

 وی همچنین عنوان داشت حضور مؤسسه خیریه ی همچون خیریه مشیز با توانمندی و گستردگی وسیع ارائه خدمات در سطح کشور یکی از اهرم های خدمت رسانی مؤثر و توانا در جامعه استان کرمان و برخی استانهای همجوار است واین می تواند از سویی مایه ی افتخار و مباهات استان کرمان بلحاظ داشتن چنین خیرین توانمند و فعالی باشد و از سوی دیگر مایه ی تاثر و تاسف وجود بیش از چهار هزار کودک بی سرپرست در سطح استان است اما با وجود این ، حضور مؤسسات خیریه ی همچون خیریه مشیز که تمام تلاش خود را در توانمند سازی و توان افزایی مددجویان به کار انداخته است باعث دلگرمی آحاد جامعه استان کرمان می باشد .
وی در ادامه ضمن تاکید بر سیاست توانمند سازی مددجویان افزود توان افزایی و توانمند سازی افراد نیازی است که به شدت در سطح جامعه احساس می شود و قطعا کلیه فعالیت ها با عدم نگاه به این موضوع بی تاثیر و کمرنگ خواهند بود .
همچنین در ضیافت افطاری دیگری که به مناسبت میلاد امام حسن (ع) ویژه فرزندان خانه های کودک و نوجوان بهزیستی توسط تعدادی از خیرین  در محل بهزیستی شهرستان کرمان برگزار شد فرزندان مراکز بهزیستی با حضور در این میمهانی  در جشنی که بدین مناسبت برگزار شده بود نیز شرکت کردند.
گفتنی است این ضیافتها به مناسبت میلاد امام حسن (ع) با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری همراه بود.