همزمان با فرا رسیدن هفته دولت و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، دکتر عباسی با حضور در محل کار کارکنان آزاده،جانباز و ایثارگر شاغل در بهزیستی استان کرمان از خدمات و تلاشهای آنان در مجموعه بهزیستی قدردانی نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر عباسی در خصوص تجلیل از پرسنل آزاده ،جانباز و ایثارگر  گفت : فرا رسیدن هفته دولت ، روز جانباز ،سالروز ورود آزادگان از جمله مناسبتهایی است که فرصتی برای تجلیل از این عزیزان را فراهم می نماید.
وی با اشاره به سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، آزادگان را نماد صبر و  استقامت دانست که در سخت ترین شرایط با تکیه بر ایمان قوی خود  توانستند  در قلب دشمن، منادیان آزادی و آزادگی باشند.

مدیرکل بهزیستی کرمان درادامه ، وجود آزادگان ، ایثارگران، جانبازان  و رزمندگان دوران دفاع مقدس را در مجموعه های کاری  بهزیستی مایه برکت و افتخار دانست و گفت : وظیفه ماست که امروز با ارج نهادن از اقدامات ارزشمند این بزرگواران قدردان سختی هاو تلاشهایشان باشیم .
گفتنی است همزمان با ستاد مرکزی، روسای ادارات بهزیستی در شهرستانها نیز از خدمات و تلاشهای آزادگان ،جانبازان و ایثارگران تقدیر نمودند.