پرسنل بهزیستی کرمان به همراه کودکان مهدهای کودک در چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور در گلزار شهداء با شهدا انقلاب اسلامی و آرمانهای امام (ره) تجدید میثاق نمودند.
به گزارش روابط عمومی  اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این مراسم که با حضور خانواده شهید ادهمی همراه بود ، عباس بلندی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان گفت : آشنا کردن کودکان با رشادتها و جانفشانیهای شهدای انقلاب اسلامی کمک خواهد کرد تا نسل جدید را با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا کرد.

وی افزود: کودکان امروز که در برهه ای متفاوت از دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دوران دفاع مقدس زندگی می کنند را باید با اهداف انقلاب اسلامی و دلایل رخ داد انقلاب آشنا نمود تا آگاهانه در مسیر توسعه کشور ، فرزندان این مرز و بوم رشد یابند.
وی با اشاره به اینکه حضور در گلزار شهدا یاد آوری است برای اینکه بدانیم برای رسیدن به امروز ایران چه تلاشها و رشادتهایی از سوی شهدا ، جانبازان و ایثارگران صورت گرفته است اظهار امیدواری کرد تا بتوانیم با تربیت صحیح فرزندانمان در مسیر اهداف نظام مقدس اسلامی و آرمانهای امام راحل (ره) گام برداریم.
گفتنی است تجدید میثاق پرسنل بهزیستی کرمان و کودکان مهدهای کودک با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری توسط کودکان در سراسر استان به مناسبت دهه فجر برگزار شد.