تفاهم نامه  همکاری بین دانشگاه فرهنگیان و بهزیستی استان کرمان به منظور همکاری مشترک  با هدف پیشگیری ،آگاهی افراد ومقابله با آسیب های اجتماعی امضاء شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان :عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان با اشاره به ظرفیت و توانمند ی های  دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت :با نگاه علمی برای شناسایی و مقابله با آسیب های اجتماعی می توانیم عواملی همچون طلاق ،اعتیاد ،اختلالهای روانی و آسیب های اجتماعی را به حداقل برسانیم .

وی افزود: این همکاری در زمینه مشاوره به منظور بهره مندی از توان آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه و بهزیستی استان برای پیشگیری از آسیب هایی که دانشجویان با آنها مواجه می شوند ، بسیار کارآمد و مفید می باشد .

صادق زاده اظهار داشت :با توجه به نقش موثر معلمین و اساتید در مشاوره و راهنمایی به گروه های حساس جامعه از جمله دانش آموزان ودانشجویان ،دانشگاه فرهنگیان با رویکرد  پیشگیرانه و سلامت محور می تواند با کمک بهزیستی با برگزاری دوره های آموزشی به ارتقاء سطح آگاهی این افراد کمک کند.

مدیر کل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه دانشگاهها مرکز تولید علم در کشور هستند ؛ گفت: بهزیستی برای برگزاری همایش مشترک در موضوع آسیب های اجتماعی و تاثیر مشاوره بر گروه های دچار آسیب آماده همکاری می باشد

در پایان محمود مهر محمدی رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت :این دانشگاه آمادگی دارد تا با استفاده از تجارب علمی و پژوهشی برای تحقق اهداف این تفاهم نامه همکاری نماید.