نشست مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور با مدیران خانه های کودک و نوجوان با حضور مدیر کل و معاون امور اجتماعی بهزیستی کرمان در محل سالن ارشاد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی ادره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به وضعیت کنونی جامعه گفت:دغدغه ی اصلی بهزیستی تربیت و توانمندسازی صحیح و هدفمند فرزندان به منظورداشتن  استقلال در جامعه می باشد.

صادق زاده با تاکید بر تلاش و تفکر ایثارگرانه  خیرین از جمله مرحوم علی اکبر صنعتی اظهار داشت :باید با برنامه ریزی دقیق وموثر در مسیر رشد وشکوفایی استعدادها و توانمندی های فرزندان گام برداریم.

وی با تاکید بر پرورش نخبگان و فرهیختگان در جامعه عنوان کرد : سرداران و شهدای بهزیستی و همچنین فرزندان موفق در عرصه های مختلف علمی – فرهنگی و ورزشی یکی از نتایج تربیت صحیح و ارزشمند این افراد در مراکز می باشد .

رضا فروغی مشاور رئیس سازمان  با اشاره به ارتقاء مهارت های زندگی و اجتماعی فرزندان بیان کرد : باید افراد با توانمندی های فردی ، اجتماعی و مستقل وارد جامعه شوند .

در ادامه محمود منصوری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وتلاش های مدیران این مراکز در پویایی و پرورش اصولی فرزندان گفت:زمینه رشد و شکوفایی فرزندان با مدیران مراکز است که با توجه به شرایط کنونی و بالابودن ضریب اضطراب در جوانان باید نسبت به اصلاح دیدگاه تربیتی  و پرورشی اقدام شود.