جمعی از مدیران ارشد استان به همراه مشاورین و مدیران استانداری با حضور درجمع فرزندان بهزیستی با آنان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مدیران ارشد استانی با حضور در مرکز خیریه مشیز کرمان مورد استقبال گرم فرزندان این مراکز  قرار گرفته و با فرزندان و مسئولین این مراکز دیدار و گفتگو کردند.

دراین دیدار صمیمانه حضار ضمن بازدید از امکانات موجود دراین مراکز از نزدیک با نحوه خدمت رسانی به فرزندان و برنامه های فرهنگی آموزشی و تربیتی درحال اجرا دراین مراکز آشنا شدند و ضمن گفتگو با مسئولین مراکز فوق در جریان مسائل آنان قرار گرفتند.
و پس از آن مدیران و مسئولین در کنار فرزندان مقیم این مراکز پس از شرکت در نماز جماعت مغرب و عشاء در ضیافت افطاری که به همین مناسبت برپا شده بود شرکت نمودند.
ضمن این دیدار مسئولین مرکز به ارائه توضیحاتی درخصوص فعالیتهای درحال اجرا و تلاشهای صورت گرفته برای ایجاد استقلال برای فرزندان این مراکز پرداختند و به بیان مشکلات موجود  دراین بین پرداختند و خواستار تلاش مسئولین در رفع موانع و مشکلات فرزندان پس از ترخیص از این مراکزشدند
پس از آن طی مراسمی کوتاه مسئول مرکز ضمن خیر مقدم به مسئولین و مدیران از حضور گرم و صمیمانه آنان در جمع فرزندان مرکز که باعث خوشنودی و خرسندی آنان گردیده بود تشکر و قدردانی نمود و پس از آن صادق زاده مدیرکل بهزیستی طی سخنانی کوتاه عنوان داشت حضور مسئولین در جمع فرزندان بهزیستی همچون ماه مبارک رمضان رحمت و برکت است چرا که این خود باعث دلگرمی و شعف در بین فرزندان و خیرین عزیزی که عمده کار این گونه مراکز نشات گرفته از نیات خیراین عزیزان است خواهد بود.
وی در ادامه ضمن تقدیر از نیات خیر و همت والای خیرین دراین حوزه بیان داشت که استقلال فرزندان این مراکز از دغدغه های اصلی خیرین و همچنین بهزیستی است و برپایه همین اصل تلاش ما معطوف به ارائه خدمات و کمکهای معنوی در بعد آموزشی ، تربیتی ، ورزشی و… در کنار خدمات مادی به فرزندان این مراکز است  و از خیرین خواست تا همچون گذشته علاوه بر حمایتهای مادی حمایتهای معنوی و مستقل کننده خویش را از فرزندان این مراکز دریغ ننمایند . چرا که این بهترین خیر برای فرزندان و همچنین برای خود ما خواهد بود چرا که بدین گونه  این خدمات ماندگار بوده و تبدیل به سرمایه ای عظیم برای اجتماع خواهند شد که بدون تردید خیرات آن در جهان عقبی دستگیر همه ما خواهد بود.
در ادامه موسی پور مدیرکل حوزه اجتماعی استانداری ضمن ابراز خرسندی  از حضور در این جمع به نیابت از مسئولین و مدیران استانداری حاضر در جمع از جمله دکتر گرامی مشاور استاندار از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مسئولین بهزیستی و خیریه کوثر مشیز تشکر و قدردانی نمود و طی سخنانی ابراز داشت باید تلاش کنیم به اندازه وسع خود از خیرات و نعمات ماه مبارک رمضان بهره مند شویم وسعادت خدمت به دیگران را نصیب خود گردانیم .
وی در ادامه با اشاره به این مهم که هرچه تلاش کنیم آسیب اجتماعی در سطح جامعه اجتناب ناپذیر است حضور عده ای که مسئله را  درک نموده و فارغ  از مسائل شخصی و مادی خویش به حوزه حل و کنترل آسیبهای اجتماعی وارد شده اید را نعمتی بزرگ و ارزشمند دانست و ابراز امیدواری کرد حضور این افراد که به تأسی از ائمه اطهار علی الخصوص حضرت امیرالمومنین اولین مددکار عالم خود را وقف خدمت به جامعه نموده اند همچنان منشاء خیر و برکت برای جامعه و رفع آلام اقشار آسیب دیده جامعه باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به فرزندان حاضر در جمع گفت باید ضمن قدردانی از زحمات مسئولین و خیرین که مسیر را برای پیشرفت و ترقی شما هموارنموده اند تلاش کنید با بالا بردن سطح دانش و توان علمی خویش زمینه پیوستن به جمع خیرین را در اینده برای خود فراهم آورید تا بدینگونه بتوانید با ارائه خدماتی ارزنده به جامعه خویش قدردان زحمات مسئولین و خیرین حال حاضر باشید.