جلسه مشارکتهای مردمی شهرستان رابر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان به نقل از رابر جلسه مشارکتهای مردمی شهرستان با حضور معاون سیاسی فرماندار ، حجه الاسلام علیدادی نماینده امام جمعه رابر ،رئیس بهزیستی شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات وخیرین در محل فرمانداری شهرستان رابر برگزار شد .

محسنی معاون فرماندار رابر با قابل تقدیر دانستن خدمات ارائه شده توسط اداره بهزیستی رابر در رفع محرومیت گفت: در آستانه سال نو و وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه  به ویژه در بین اقشار آسیب پذیر خیرین و ادارات در همکاری با بهزیستی باید مشارکت فعال و پررنگی در خدمت رسانی به این قشر داشته باشند.

نجمه سالاری، رئیس اداره بهزیستی ضمن تشکر و تقدیر از همکاری مجموعه ادارات دولتی سطح شهرستان به ویژه فرمانداری و دفاتر ائمه جمعه و خیرین با بهزیستی  اظهار داشت : طرح هایی همچون بیمه نامه کودکان آسمانی ، طرح حامی، طرح شکرانه سلامت، طرح ملی حلقه مهربانی و کانون حامیان فرهنگ قرض الحسنه از عمده طرح های بهزیستی به منظور جذب مشارکتهای مردمی است.

وی با بیان اینکه برای پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی و معلولیتها به مشارکتهای گسترده نیاز است گفت : اصناف – موسسات و شرکت های صنعتی و تولیدی از جمله   شرکت سد شهیدان امیر تیموری (موسسه ثارالله) و همچنین موسسه خاتم الانبیا (شرکت حرا )می توانندهمکاران و مشارکت کنندگان شایسته ای برای بهزیستی باشند.

تهیه بسته های مواد غذایی توسط اتاق اصناف – برگزاری جلسات مشترک با موسسات صنعتی – تولیدی – ساختمانی از جمله مصوبات جلسه شورای مشارکت بود. همچنین در این جلسه ابلاغ های صادره به امضاء مدیرکل بهزیستی استان کرمان به اعضاء شورای مشارکت های شهرستان تقدیم شد.