به همت خیریه اسرا و با همکاری حوزه مشارکت های بهزیستی استان کرمان در بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان ضیافت مهر برای 300نفر از فرزندان خانه های کودکان و نوجوانان با حضور مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان – رئیس ثبت احوال کرمان – رئیس  دانشگاه علوم پزشکی بم- جمعی از مدیران  و روسای بانک های استان کرمان در تالارپالیز برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان :عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان با اشاره به  گسترش تعاملات خیرخواهانه در سطح جامعه گفت :خدمت به فرزندانی که معصومانه و بیگناه در جامعه دچار مشکل شده اند مورد رضایت خداوند قرار می گیرد .

ایشان بیان کرد امیدواریم از طریق بنگاه های اقتصادی و معادن استانی در کنار مسئولیت اجتماعی تعریف شده ، بتوانیم زمینه استقلال نسبی و ورود فرزندان را به جامعه فراهم آوریم .

مدیر کل بهزیستی استان کرمان از همکاری های موسسه اسرا و مدیران بانکها در جهت حمایت از جامعه هدف تقدیر و تشکر کرد .

در این جلسه رئیس هیات مدیره موسسه خیریه افق سپهر روشن ایرانیان (اسرا) با عرض خیر مقدم به حاضرین گفت : امیدواریم این خیریه که به تازگی به جمع موسسات خیریه پیوسته ، بتواند حمایت اصولی و برنامه ریزی از فرزندان داشته باشد .

مدیرعامل خیریه اسرا نیز با بیان اهداف موسسه اسرا گفت : این موسسه حمایت های بیمه ای را با هدف تامین آتیه فرزندان در دستور کار خود قرار داده است .