صادق زاده مدیرکل بهزیستی در آستانه فرا رسیدن هفته بهزیستی طی سفری یک روزه به شهرستان بم از برخی مراکز تحت نظارت بازدید به عمل آورد و از نزدیک به بررسی روند خدمت رسانی به جامعه هدف دراین مراکز پرداخت.
وی پس از انجام چند بازدید از مراکز تحت نظارت در نشستی صمیمانه با کارکنان بهزیستی بم با آنان به گفتگو نشست.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دراین دیدار صادق زاده ضمن ابراز خرسندی از حضور درجمع همکاران شهرستان بم ضمن قدردانی از تلاش و از خود گذشتگی همکاران کوشا و تلاشگر بهزیستی بم در مسیر ایجاد و گسترش رفاه اجتماعی و کاهش آسیبها و باتوجه به وسعت و شرایط خاص شهرستان بم گفت: انجام موثر و تأثیر گذار فعالیتها دراین شهرستان مستلزم داشتن درجه بالای از خود گذشتگی و اخلاص است که این مهم در وجود تک تک همکاران عزیز و ساعی در این شهرستان به وضوح قابل مشاهده و لمس است چرا که فعالیت و بازخوردهای موجود خود گواه این مدعا است .

وی افزود لازم است انسان به پاس نعمات و توانائیهایی که دارد فارغ از مشکلات موجود پاسخ و بازخوردی مناسب به سایر اقشار جامعه بدهد و خانواده گسترده بهزیستی به لحاظ برخورد بیشتر از سایرین با مشکلات و سختیهای آحاد اقشار جامعه در این امر توفیق بیشتری دارد و قطعاً نباید به دلیل غرق شدن در نعمات الهی نسبت به پاسخ دهی به جامعه بی تفاوت بود و از کنار آن به سادگی گذشت چرا که این فرصت بسیار کوتاه است و نفس انسان همواره در کمین اوست تا پاسخ دهی و شکر گذاری از نعمات و داشته ها را کم رنگ وبی اهمیت جلوه دهد .
صادق زاده اظهار داشت : می طلبد به لحاظ جایگاه اجتماعی و موفقیت شغلی خویش قدردان این لحظات باشیم و به جهت قدردانی از نعمات بی شماری که در اختیار داریم با تلاش صادقانه و با اخلاص هرچه بیشتر پاسخگوی خواسته های به حق و قانونی محرومین جامعه هدف خود باشیم .
وی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش بی وقفه روسای قبلی شهرستان بم اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک و با وضعیت مالی بهتر پاسخگوی گوشه ای از تلاشها و فداکاریهای همکاران باشیم.
دراین دیدار دکتر دریجانی سرپرست بهزیستی بم نیز به تشریح مختصری از وضعیت موجود اداره بهزیستی بم پرداخت و با اشاره به وجود نیروهای توانمند و کارآمد و همچنین زیر ساختهای قوی شهرستان بم ابراز امیدواری کرد با شروع فعالیتهای بنیادی در اداره و فعال سازی مجتمعهای غیر فعال بتوانیم گام بلندی در مسیر خدمت رسانی به جامعه خود برداریم.

حضور مدیر کل بهزیستی کرمان در ضیافت افطاری مددجویان بهزیستی بم
مدیرکل بهزیستی استان طی سفر یک روزه خود به شهرستان بم در ضیافت افطاری که به همت یکی از مراکز تحت نظارت این شهرستان برپا شده بود شرکت نمود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دراین ضیافت که با حضور فرماندار شهرستان بم و جمعی از مسئولین شهرشتان برگزار شد، صادق زاده طی نشستی کوتاه با فرماندار بم به تشریح وضعیت موجود اداره پرداخت و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری موثر برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم خونگرم شهرستان بم اعلام نمود.
دراین نشست فرماندار بم نیز ضمن ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد بهزیستی بم متقابلاً آمادگی خود را جهت همکاری در رفع مشکلات بهزیستی اعلام نمود.

دیدار مدیر کل بهزیستی ابا سردبیر نشریه ندای بم
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دکتر صادق زاده مدیرکل بهزیستی در سفر یکروزه خود به شهرستان بم با سر دبیر  نشریه ندای بم دیدار و گفتگو کرد.
دراین دیدار کوتاه صادق زاده از زحمات و تلاشهای رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه تشکر نمود و نقش رسانه ها علی الخصوص جراید را بسیار مؤثر و پررنگ دانست.
دراین دیدار اسدی سر دبیر نشریه ندای بم ضمن تشکر از حضور صادق زاده در دفتر نشریه درخصوص مسائل اجتماعی شهرستان بم مطالبی را عنوان داشت .