به همت جمعی از خیرین شهرستان شهربابک پارک ویژه معلولین و مجموعه فرهنگی ورزشی ویژه معلولین در آینده ای نزدیک احداث می شود .
رضائی زاده شهردار شهربابک و عضو خیریه حضرت رقیه (س) دردیدار با مدیرکل بهزیستی استان کرمان از احداث پارک ویژه معلولین و مجتمع فرهنگی ورزشی با همراهی جمعی از خیرین شهرستان و خیریه قمر بنی هاشم (ع) خبر داد.

وی دراین نشست با اشاره به تعامل و همراهی خیرین این شهرستان گفت : خوشبختانه در شهربابک اقدامات خوب و ارزشمندی به منظورکمک به جامعه هدف بهزیستی و معلولین صورت گرفته است و اینک با همراهی شورای شهر و دیگر مسئولین درصدد احداث این دو پروژه جهت حضور معلولین در جامعه می باشیم.

وی به نمانیدگی از دوخیریه خیریه حضرت رقیه (س) و خیریه قمر بنی هاشم (ع)  دراین نشست اعلام آمادگی نمود تا جهت کمک به معلولین و جامعه هدف با بهزیستی همکاری نمایند.
دراین دیدار مدیرکل بهزیستی ضمن تقدیر از فعالیت های خیرخواهانه خیرین درسطح استان به ویژه خیرین شهربابک گفت: همراهی مردم و خیرین با بهزیستی به دولت کمک بزرگی است تا بتواند برنامه ها و اهداف حمایتی و تخصصی خود نسبت به جامعه هدف بهزیستی را عملی نماید.
وی اظهار امیدواری کرد در شهرستانهای استان میزان حضورخیرین جهت کمک به هم نوعان خود افزایش یابد تا بخش عمده از مشکلات آنان درجامعه مرتفع گردد.