آیین  تجلیل از فرزندان مدال آور در دوازدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی سازمان بهزیستی کشور  با حضور مدیر کل، اعضاء شورای معاونین ،فرزندان و مدیران خانه های کودکان و نوجوانان  ، مدیر کل اداره کل ورزش و جوانان استان ، معاون ورزش و جوانان  ، معاون ورزش و جوانان اداره کل آموزش و پرورش در محل سالن نشاط بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با تقدیر و تشکر از فرزندان ورزشکار و افتخار آفرین تحت حمایت بهزیستی  گفت : موفقیت های کسب شده توسط ورزشکاران مسئولیت سازمان بهزیستی را در قبال آنان  سنگین تر می نماید .

صادق زاده با اشاره به وجود ظرفیت های قابل قبول در استان کرمان اظهار داشت : برای موفقیت هر چه بیشتر جوانان باید همکاری در قالب برنامه های منسجم و کارآمد برای موفقیت فرزندان  برنامه ریزی شود .

وی با اشاره به توانمندی و موفقیت معلولین ورزشکار  تحت حمایت بهزیستی بیان کرد : با داشتن ورزشکاران معلول در سطح جهانی با برنامه ریزی و استفاده از مربیان با سابقه می توانیم زمینه پرورش قهرمانان در استان کرمان را افزایش دهیم  

امیری خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان با اظهار خرسندی از قهرمانی فرزندان تحت حمایت بهزیستی استان کرمان در عرصه های مختلف ورزشی ،  عنوان کرد : تعامل هر چه بیشتر بهزیستی ، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش  را زمینه ساز ارتقاء سطح ورزش معلولین و فرزندان دانست .

در این مراسم از فرزندان دختر و پسر مدال آور در دو گروه سنی زیر 14 و بالای 14 سال با اهداء لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد. 

لازم به ذکر است دوازدهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی فرزندان تحت حمایت در دو گروه دختران و پسران از دوم تا پانزدهم شهریوره ماه در بابلسر برگزار شد که در گروه دختران کرمان قهرمان و در گروه پسران نائب قهرمان و در مجموع فرزندان بهزیستی استان کرمان نائب قهرمان این جشنواره شدند .