به مناسبت چهارم شهریور  روز کارمند ودر هفته دولت رییس و جمعی از کارکنان بهزیستی با  فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زرند دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از زرند ، محمد ابراهیمی با تقدیر از حضور سرهنگ کردی وهمکاران ایشان در اداره بهزیستی به منظور برگزاری نشست بصیرتی در گزارشی به تشریح خدمات بهزیستی زرند پرداخت و گفت :کارمند یعنی خادم وخدمتگزار که این خدمتگزاری مفهومی گسترده و وسیع دارد که می تواند به تمامی فعالیت های خوب ومفید انسان در زمینه های اجتماعی ،اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی ومعنوی منتهی شود .

ابراهیمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اثر گذاری کارمندان در خلق پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کارمندان باید گره گشا وخدمتگزار مردم باشند واز هیچ کوششی دریغ نکنند وبا توجه به اینکه در بدنه ی دولت مشغول خدمت رسانی هستند اگر نتوانند کاری انجام دهند حداقل شنونده خوبی برای مردم  باشند .

رئیس اداره بهزیستی زرند با اشاره به ظرفیت های موجود در سپاه گفت: برطرف کردن آسیب های اجتماعی  با استفاده از تعاملات و ظرفیت سپاه امکان پذیر می باشد.

علی اکبر کردی فرمانده سپاه زرند ،  از تعاملات سازنده اداره بهزیستی زرند با سپاه در موضوع واگذاری وتکمیل چندین واحد مسکونی به اقشار نیازمند درمجموعه بهزیستی تقدیرکرد و گفت : هر چه تعاملات ادارات و سازمان ها با یکدیگر بیشتر شود خدمت به مردم آن شهر نیز افزایش خواهد یافت .

وی از اداره بهزیستی به عنوان همکار با ناحیه مقاومت بسیج نام برد وگفت :همه مسئولین وکارکنان بهزیستی زرند مانند یک بسیجی در حل خدمت به جامعه هدف می باشند و با نگاه وتفکر بسیجی کار می کنند .

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زرند افزود :یکی از دغدغه های مشترک نهادهای نظامی ومجموعه بهزیستی شهرستان آسیب های اجتماعی از جمله طلاق ،خیانت واعتیاد وپیشگیری از آنها می باشد که باید در خصوص رفع مشکلات چاره ای اساسی اندیشیده شود .

گفتنی است در پایان این نشست  کارمندان اداره بهزیستی به ارائه  نظرات و دیدگاهای خود پرداختند و فرمانده سپاه از پایگاه مقاومت شهید اسدیار بهزیستی  بازدید و از فعالیت های بسیج  و فرهنگی قدردانی کرد .