به مناسبت هفته بهزیستی مراسم جشنی  با حضور جمعی از مسئولین ادارات – کارکنان اداره بهزیستی – مدیران مراکز تحت نظارت و گروه های هدف به مناسبت هفته  بهزیستی  در محل اداره بهزیستی شهرستان رابر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از رابر : نجمه سالاری رئیس اداره بهزیستی رابر در این مراسم با گرامیداشت هفته بهزیستی گفت : سازمان بهزیستی خدمت رسانی به اقشار ، کودکان، معلولان، سالمندان، زنان سرپرست خانوار و آسیب دیدگان اجتماعی را برعهده دارد .

وی با تاکید بر فراهم سازی زمینه های مناسب برای خودکفایی گروه های هدف  بیان کرد :  همه سازمان ها وظیفه دارند به قشرهای محروم وافرادی که  به دلایل مختلف از جمله محدودیت  های  جسمی ، روانی، عاطفی دچار عدم تعادل شده اند ، کمک کنند.

  نجمه سالاری با قدر دانی از خیرین شهرستان و تاکید بر ارتباط مستمر بین خیرین و بهزیستی برای ارائه خدمات تاثیرگذار به جامعه هدف گفت: حفظ منزلت و شاٌن جامعه هدف  و برنامه ریزی منظم برای سوق دادن مشارکتهای مردمی در جهت توانمند سازی آنان  از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی حمایت خیرین ازسازمان هایی چون بهزیستی  را علاوه بر مشارکت و همکاری با دولت گامی ارزشمند به منظور ارتقاء و ارائه مطلوب تر خدمات به قشر آسیب پذیر عنوان کرد و اظهار داشت : علاوه بر گرامیداشت هفته بهزیستی و ارج نهادن به خدمات خیرین شهرستان ، ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه از اهداف برگزاری این جشن است .

در ادامه  منصور محسنی معاون سیاسی – اجتماعی فرماندار شهرستان با گرامیداشت هفته بهزیستی گفت: بهزیستی هفته بهزیستی فرصتی است مردم و مسئولین از  توانمندی های گروه های هدف و وظایف بهزیستی به  آشنا شوند .

 وی افزود : علیرغم محدودیت ها و محرومیت هایی که در شهرستان وجود دارد تلاشهای مجموعه بهزیستی شهرستان رابر در ارائه خدمات به قشر آسیب پذیر شهرستان قابل تقدیر است.

 لازم به ذکر است که این مراسم با برنامه های مفرح و شاد : شعرخوانی ، اجرای مسابقه و اجرای موسیقی و  نمایش طنز همراه بود و در پایان نیز از خیرین همکار با بهزیستی شهرستان رابر با اهداء لوح سپاس ، تقدیر شد.