در اولین روز از هفته بهزیستی امام جمعه – فرماندار و جمعی از مسولین شهرستان منوجان به حضور در اداره بهزیستی با کارکنان – مدیران مراکز دیدار و گفت و گو کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از منوجان : مرتضی نمدادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان منوجان با بیان اینکه سلامت اجتماعی یکی از شاخص های توسعه هر جامعه ای محسوب می شود ؛ اظهار داشت : در سازمان بهزیستی سیاست گذاری های خوبی در راستای توجه به سلامت اجتماعی  انجام شده است .

نمدادی با بیان اینکه  نشاط اجتماعی مهترین وسیله برای مقابله با مشکلات و دغدغه خانواده ها است افزود:  اگر خانواده ها مشارکت و مسئولیت فعال در زندگی اجتماعی داشته باشند از بسیاری از آسیب ها دور می مانند.

 

حسین صادقی فرماندار شهرستان منوجان ضمن تبریک هفته بهزیستی گفت : کار در سازمان بهزیستی بسیار ارزشمند می باشد. کارکنان بهزیستی با روح و روان افراد جامعه سروکار دارند .فعالیتهای بهزیستی در دومقوله پیشگیری و خدمات مشاوره ای و مددکاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

امین رضوانی امام جمعه شهرستان عنوان کرد : بهزیستی در تمام مراحل زندگی افراد از بدو تولد تا سالمندی حضور دارد و این نشان دهنده اهمیت کار در این سازمان می باشد و سازمانی است که به خوبی می تواند در موضوع کنترل آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کند.