تعاملات و همکاری با سپاه پاسداران می تواند زمینه ساز ارائه خدمات گسترده  و ارزشمندی برای جامعه هدف بهزیستی باشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در دومین روز از ماه مبارک رمضان مدیرکل و معاونین بهزیستی استان کرمان به منظور گسترش هرچه بیشتر زمینه همکاری بین  سپاه پاسداران و بهزیستی با سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا… کرمان دیدار و گفت وگو کردند.

دراین دیدار عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ، این ماه پر برکت را بهترین فرصت برای خودسازی و خودشناسی  دانست و گفت : این ماه با عظمت سرمنشاء خیر و برکات برای مومنین است .

 وی در ادمه: با اشاره به وظایف و مسئولیت های اجتماعی وسیع بهزیستی و اقدامات ارزشمند و ماندگار انجام شده از سوی بهزیستی استان کرمان که اغلب درسطح کشور مورد بهره برداری قرار گرفته ، اظهار داشت : تعاملات و همکاری با سپاه پاسداران  می تواند زمینه ساز ارائه خدمات گسترده  وارزشمندی برای  جامعه هدف بهزیستی و اجرای برنامه ها و طرح های علمی و مدونی باشد که در نتیجه به بهبود کیفیت زندگی مردم منجر می شود .

صادق زاده با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده گفت: طبق ماده75 برنامه توسعه ششم با اجرای برنامه مشاوره ای  و آزمایشات ژنتیک ،  شاهد تولد کودکان معلول در سطح جامعه نخواهیم بود.

در ادامه سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارا… کرمان نیز ضمن تبریک فرا رسد ماه پر برکت رمضان با ارزشمند خطاب کردن خدمت در بهزیستی ، گفت : کار در بهزیستی بسیار ارزشمند ، ماندگار و قابل تقدیر است چرا که توام با خلوص نیت و درراستای کسب رضایت پروردگار از طریق خدمت بی منت به نیازمندان و محرومین جامعه است .

سردارابوحمزه با تشریح گسترش همکاری های بین سپاه پاسداران و سایر سازمان های دولتی و اجرایی  کشور از جمله سازمان بهزیستی عنوان کرد : رهنمودهای  مقام معظم رهبری ، زمینه ساز کمک رسانی و رفع مشکلات گوناگون جامعه با استفاده از توان باالقوه و امکانات نیروهای نظامی از جمله سپاه پاسداران  است .

وی  در ادامه با استناد به  فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری  گفت: امکانات و ظرفیت های سپاه و بسیج برای پیشگیری و کاهش  اعتیاد ، طلاق و حاشیه نشینی مورد استفاده قرار می گیرد .

فرمانده سپاه ثاراله کرمان اظهار داشت مشارکت در راه انداز مرکز ترک اعتیاد و احداث بیش از 300 واحد مسکونی برای گرو های تحت حمایت بهزیستی از برنامه های آینده است .

در ادامه کارشناسان حاضر در جلسه با تشریح برنامه ها و طرح های آماده برای اجرا با همکاری سپاه پاسداران به بحث و تبادل نظر پرداختند .