در بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان مراسم تجلیل از پزشکان نیکوکار و مدیران صدا و سیما با حضور آیت الله جعفری نماینده ولی فقیه و  امام جمعه – مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان – مدیرکل امور اجتماعی استانداری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان ––در شیر خوارگاه مادر برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان :عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان با  تقدیر و تشکر از کمک های خیر خواهانه  جامعه پزشکی در حمایت از گروهای هدف گفت : ما هرساله شاهد مشارکت تعداد زیادی از پزشکان نیکوکار هستیم که درمان افراد تحت حمایت بهزیستی را بدون دریافت وجهی  قبول می کنند .

صادق زاده با اشاره به رویکرد جدید سازمان بهزیستی مبنی بر استفاده از دانش و تخصص نخبگان جامعه اظهار داشت : در زمینه سالمندی – اعتیاد – معلولیت و آسیب های اجتماعی ، پذیرای دریافت نظرات نخبگان و نیکوکاران متخصص هستیم .

وی با بیان اینکه مراکز تحقیقاتی در کرمان راه اندازی می شود ؛ افزود : غربالگری ژنتیک بر مبنای اقدامات تخصصی در استان کرمان در برنامه ششم توسعه الزام قانونی یافت . بنابراین در کرمان 5 مرکز تحقیقاتی در موضوعاتی چون سالمندی ، پیشگیری از آسیب های و معلولیت ها دائر می شود .

در پایان  این مراسم با حضور آیت اله جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان – مدیرکل بهزیستی استان کرمان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی به پاس خدمات ارزشمند جامعه پزشکی و اطلاع رسانی  صدا و سیما با لوح تقدیر و هدیه از پزشکان نیکوکار و مدیران صدا و سیما تقدیر شد.