به مناسبت درگذشت زهرا نژاد زمانی مراسم یاد بودی به همت کانون مهدهای کودک و اداره کل بهزیستی استان کرمان با حضور مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی استان ، اعضاء خانواده نژاد زمانی،  مدیران و مربیان مهدهای کودک کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی  با ابراز تأثر در از دست دادن مدیر و مادری مهربان گفت : مرحومه زهرا نژاد زمانی با عشق و علاقه به کودکان این مرز و بوم به عنوان  مدیری سخت کوش در عرصه تعلیم و تربیت ، خدمات زیادی به فرزندان و خانواده ها ارائه کرد .

صادق زاده با  تقدیر از تمامی مدیران و مربیان مهدهای کودک استان کرمان که با ابراز احساسات نسبت به فقدان این مدیر ارزشمند و فعال در حوزه کودک یاد و خاطره او را گرامی داشته اند ، اظهار داشت : بی شک بسیاری از مدیران و مربیان مهدهای کودک با عشق و علاقه وافر نسبت به خدمت به فرزندان جامعه این شغل شریف را انتخاب کرده اند بنابراین بهترین روش برای ماندگار نمودن یاد و خاطره مرحومه نژاد زمانی به کار بردن راه و منش این بانوی با اخلاق می باشد .

مدیرکل بهزیستی استان کرمان اظهار داشت : تربیت صحیح و اصولی می تواند باعث کاهش بزهکاری و مسائل و مشکلات اجتماعی در جامعه شود ووظیفه ما این است که راه و منش دلسوزانه نژاد زمانی را دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هر یک از ما به واسطه مسولیت های سازمانی و اجتماعی وظایفی را در قبال جامعه و مردم بر عهده داریم اظهار داشت باید در مسیر زندگی و انجام وظیفه چنان حرکت نماییم که حتی در زمان نبودنمان در این جهان هستی هم نام و نوع خدمتمان ماندگار باشد.

عباس بلندی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان در این مراسم با اظهار تاسف از درگذشت  مدیر مهد مادر گفت : هیچ کس دراین دنیا ماندنی نیست آنچه بعد از رفتن ما از این دنیا باقی می ماند طرز و نوع زندگی کردن ما است .

وی گفت : ما باید به گونه ای زندگی کنیم که با قیات و صالحات برای خودمان به جا بگذاریم و مردم به نیکی از ما یاد کنند.

برادر مرحوم نژاد زمانی نیز با تشکر از مدیرکل و معاون امور اجتماعی بهزیستی و مدیران و مربیان مهد های کودک گفت : زهرا نژاد زمانی شکوفه ای بود بر درخت تنومند بهزیستی که در گذر ایام و با خدمت به فرزندان زندگیش به باغی پر از گل های نوشکفته که همان کودکان می باشند تبدیل شد .

نژاد زمانی دغدغه خواهرش را کودکان به ویژه کودکان دارای محدویت و کودکان بی سرپرست دانست و گفت : مرحومه نژاد زمانی در دوران زندگی و شغلی خود علاوه بر تربیت و آموزش دختران و پسرانی که امروز خود مردان وزنان موفقی هستند مسولیت تربیت و آموزش فرزندان آنان را نیز بر عهده گرفت.

در این مراسم نماینده کانون مهدهای کودک استان کرمان و مدیر داخلی مهدکودک مادر به ذکر خاطرات خود از صفات ارزنده زهرا نژاد زمانی پرداختند .

زهرا نژاد زمانی یکی از مدیران به نام  و با اخلاق مهدهای کودک کرمان که بیش از دو دهه فعالیت آموزشی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است . سال های متمادی در مهدکودک خودکفای بیمارستان کرمان درمان و سپس در مهد خصوصی مادر به عنوان مدیر و صاحب امتیاز خدمات ارزنده ای به مردم کرمان ارائه کرد. این فعال حوزه کودک در بامداد دوشنبه 11 اردیبهشت ماه سالجاری جان به جان آفرین تسلیم و در جوار حضرت حق آرام گرفت .