در نشست مشترک مسئولین بهزیستی استان کرمان با مجمع نمایندگان استان کرمان دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به این نکته که  پرسنل بهزیستی افرادی ایثارگرند که نظام نباید نسبت به خدماتی که ارائه می کنند بی توجه باشد، گفت : پرسنل بهزیستی با عشق و علاقه و جدّیت در بهزیستی تلاش می کنند و وظیفه ماست که شرایط نشاط بیشتر را دربین آنان فراهم آوریم .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دراین نشست که به منظور بررسی مشکلات بهزیستی و پیشنهاد ارائه این طرح هادر مجلس شورای اسلامی انجام شد پس از بحث و تبادل نظر در خصوص پایین بودن حقوق و دستمزد پرسنل بهزیستی نسبت به دستگاههای مشابه دیگر دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و  راور در مجلس شورای اسلامی  افزود : بهزیستی باتوجه به شرایط کاری سختی که دارد می بایست از سوی وزارت رفاه ، جزو مشاغل سخت بشمار آید.

وی اظهار داشت : پرسنل بهزیستی پرسنل ایثارگری هستند که باتوجه به مراجعه گروههای مختلف و مأموریتهای سختی که برعهده دارند هرکسی به راحتی نمی تواند در آنجا کار کند .
دکتر زاهدی ضمن تقدیر از فعالیت های پرسنل بهزیستی گفت : باید مسائل مربوط به بهزیستی بار دیگر در مجلس شورای اسلامی طرح و مشمول افزایش حقوق و دستمزد قرار گیرد.
کار در بهزیستی سخت تر از کار در معدن است
دکتر امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز دراین نشست با بیان اینکه کار در بهزیستی از کارکردن در معدن سخت تر است افزود: بنده از نزدیک با حضور در مراکز بهزیستی و فعالیت های این مجموعه آگاهم و می توانم بگویم که کار کردن در مجموعه بهزیستی از کارکردن درمعدن سخت تراست .
وی افزود: حقوق و دستمزد پرسنل بهزیستی می بایست متناسب با فعالیت هایی که انجام می دهند باشد که علیرغم طرح این موضوع در مجلس بدلیل عدم اطلاع بسیاری از فعالیت های این مجموعه به تصویب مجلس شورای اسلامی نرسید.
دکتر امیری با اشاره به اینکه می بایست برای کسانی که رفاه اجتماعی جامعه را برعهده دارند دولت نیز شرایط   رفاه را برایشان فراهم نماید اظهار امیدواری کرد با طرح مجدد این  موضوع در مجلس بتوان حقوق و دستمزد پرسنل بهزیستی هماهنگ با خدماتی که ارائه می نمایند ، افزایش یابد.
فعالیت در بهزیستی باید به عنوان مشاغل سخت ثبت شود
حسن پور نماینده مردم شهرستان سیرجان و بردسیر در مجلس شورا ی اسلامی نیز گفت: باید برای دفاع از حقوق و پرسنل بهزیستی همه نمایندگان تلاش نمایند زیرا وجود گروههای مختلف معلولین ، کودکان زنان بی سرپرست ، سالمندان ، بیماران روانی مزمن و انجام اقدامات تخصصی درحوزه پیشگیری ازمعلولیت ها و آسیب های اجتماعی و… کارهای سخت و سنگینی است که بر عهده بهزیستی است.
وی افزود : باید با طرح در کار گروه وزارت تعاون ،کار ور فاه اجتماعی فعالیت در بهزیستی به عنوان مشاغل سخت ثبت شود

از حقوق سربازان رفاه اجتماعی دفاع کنید
صادق  زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان در تشریح فعالیتهای مجموعه بهزیستی گفت : بسیاری از مسئولین نیز از فعالیتهای این مجموعه بی اطلاعند و بعضاً با اطلاع از خدمات ارایه شده  متعجب و شگفت زده می شوند.
وی افزود : بدون شک نمی توان فردی از جامعه را پیدا کرد که تاکنون خدماتی از بهزیستی دریافت نکرده باشد زیرا بهزیستی از قبل از تولد تا دوران سالمندی به افراد مختلف خدمات ارایه می نماید و این به معنای گستردگی و تنوع خدمات اریه شده به عموم می باشد .
مدیر کل بهزیستی استان کرمان اظهار داشت متأسفانه علیرغم تلاشهای صورت گرفته، پرسنل بهزیستی مظلوم واقع شده اند و نتوانسته اند همسو با دیگر کارکنان دولت از خدمات و مزایای حقوقی قابل پرداخت بهره مند شوند.
وی افزود: طی چند سال اخیر با حمایت نمایندگان مجلس و همراهی دولت خوشبختانه بسیاری از دستگاهها افزایش حقوق قابل توجهی داشته اند اما متاسفانه باتوجه به فعالیت های سخت سنگین پرسنل بهزیستی که با روح و روان و جسم جامعه هدف که نیازمند ترین افراد را شامل می شود در ارتباطند ،خود از کمترین پرداختیها بهره مند می شوند .
صادق زاده از نمایندگان مجلس خواست تا از حقوق سربازان رفاه اجتماعی که تمام همّ و غم خود را برای داشتن جامعه ای سالم در تمامی ابعاد بکار بسته اند حمایت کنند به عنوان مدافع حقوق ملت از حقوق پرسنل بهزیستی که خود وظیفه تامین رفاه اجتماعی جامعه را برعهده دارند دفاع کنند.