سید شورش دلپسند شنا گر معلول کرمانی که بدلیل علاقه و همراهیهای پدر شنا گر خود ورزش شنا را علیرغم معلولیت به خوبی فرا گرفت و سپس با این انگیزه که این ورزش مفرح می تواند به دیگر معلولین نیز برای تقویت روحیه نشاط ،کمک به سلامت و حضورشان در عرصه های اجتماعی کمک کند، شنای معلولین را در کرمان فعال نمود و سال گذشته برای اولین بار با حضور چند معلول دیگر تیم شنای معلولین را با همت هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان تشکیل و برای شرکت در مسابقات مشهد آماده نمود و علیرغم اولین حضور خود  در مسابقات کشوری توانستند خوش بدرخشند.

پس از آن  شورش دلپسند خود را برای حضور در مسابقات جهانی IDM  آلمان آماده کرد و بصورت مستقل در مسابقات شنای آلمان که با حضور 54 کشور از سراسر جهان برگزار شد، توانست مدال طلای 100 متر پروانه و نقره 400 متر آزاد را به خود اختصاص دهد .مدیرکل بهزیستی به همراه معاون امور توانبخشی،رئیس اداره حراست  ،رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین و رئیس انجمن ضایعه نخاعی پویا به منظور تجلیل و تقدیر از افتخارات این شنا گر معلول در منزل ایشان حضور یافتند.
دراین دیدار صادق زاده مدیرکل بهزیستی توانائیهای معلولین برای کسب افتخارات در عرصه های مختلف را نشان از اراده محکم و همت این افراد دانست و گفت : اینکه ورزشکاری معلول برای اثبات توانایی ها خود با حداقل کمک بهزیستی و هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین در مسابقات جهانی شرکت کند و موفق به کسب مدال طلا شود قابل تقدیر می باشد.
وی با اشاره به اینکه معلولین با حضور خود در رقابت های مختلف اثبات کرده اند که می توانند در عرصه های گوناگون صاحب نام باشند اظهار داشت : بهزیستی برای اجرای طرحهای مختلفی چون مناسب سازی که ویژه معلولین می باشد ، آماده است تا با واگذاری این طرحها به معلولین ، جامعه را نسبت به انجام وظایف قانونی حساس نماید تا با پیگیریهای که از سوی این عزیزان صورت می گیرد شاهد موفقیت های بیشتر در جامعه باشیم.
صادق زاده حضور معلولین در عرصه های گوناگون هنر،تئاتر ، موسیقی ، ورزش و علم را فرصتی مناسب برای              برنامه ریزی توانمندی این گروه دانست و گفت : باید با برنامه ریزی و سپردن بسیاری از فعالیت ها به این گروه کمک کرد تا علاوه برحضور معلولین در فعالیت های اجتماعی زمینه توانمند سازی آنان فراهم شود.
مهندس نخعی رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان نیز با اشاره به اینکه ورزشکاران معلول اثبات        کرده اند که می توانند همواره برای کشور  افتخار آفرین باشند ،گفت : با اینکه در هیأت منابع مالی محدودی در اختیار داریم اما تلاش می کنیم تا با فعال کردن ورزشهای مختلف معلولین حضور معلولین را در رشته های مختلف داشته باشیم .
وی افزود: فعال کردن شنای معلولین توسط آقای دلپسند فرصتی برای حضور معلولین علاقه مند به شنا پیش آورد که قابل تقدیر می باشد.
مولا رئیس انجمن ضایعه نخاعی استان نیز گفت :همراهی بهزیستی با ورزشکاران و هنرمندان معلول نشان از توجه توانمندی آنان است که باید با همکاری و همراهی دیگر گروههای جامعه، معلولین را  باتوجه به علاقه و استعداد خود توانمند نمود.