به مناسبت هفته بهزیستی و در چهارمین روز از این هفته مدیرکل ، معاونین و جمعی از پرسنل بهزیستی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، در این دیدار آیت ا… جعفری با اشاره به مأموریت های سخت و اجتماعی که بر عهده بهزیستی نهاده شده است از فعالیت های پرسنل بهزیستی تقدیر نمود و با اشاره به روایات و احادیث اسلام به خصایص پیامبر اسلام (ص) اشاره نمود و گفت : هیچ گاه کسی نمی توانست پیغمبر را در خصوص مسایل دنیا و مادیات غضبناک ببیند و ایشان تنها در جایی که حقی از کسی پایمال می شد و بر خلاف حق، کسی عمل می کرد چنان خشمگین می شدند که کسی ایشان را نمی شناخت .

وی با اشاره به صفات نیکوی پیامبر (ص) از پرسنل بهزیستی خواست تا نسبت به رعایت حقوق دیگران حساس بوده و با متانت و آرامش پاسخگوی مراجعین باشند.
آیت ا… جعفری با اشاره به وجود برخی افراد منافق که دارای ظاهر و باطنی متفاوت می باشند نیز اظهار داشت : باتوجه به توصیه های  پیامبر اسلام خطر منافق از کافر و مشرک بیشتر است و باید در خدمت رسانی به این مسئله توجه داشت و از افراد منافقی که در صدد ضربه زدن به ملت و نظام می باشند پرهیز کرد.
وی از پرسنل بهزیستی خواست تا بدون توجه به مقام و پست خود تکلیفی که در خدمت به افراد نیازمند برعهده شان نهاده شده است دقت نمایند و به نحو احسن به مشکلات مردم رسیدگی کنند.
در ادامه این دیدار مدیرکل بهزیستی نیز به ارایه گزارشی از روند خدمت رسانی در بهزیستی پرداخت و گفت : هفته بهزیستی فرصتی است برای استفاده و بهره مندی پرسنل از رهنمودها و فرمایشات امام جمعه محترم که همواره با نگاهی ویژه نسبت به مسایل اجتماعی ، مشکلات مردم را پیگیری می نمایند ، بهره مند شوند.
صادق زاده با اشاره به اینکه بهزیستی سازمانی وسیع است که هم بلحاظ مأموریتی و هم جامعه هدف اهداف و برنامه های متعددی را در حوزه های مسایل اجتماعی دنبال می کند افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید در سیاست ها و رویکردهای دولت نسبت به بهزیستی توجه جدی شده است که تا حتی المقدور دستگاههای زیر مجموعه وزارت رفاه در مسیر ایجاد رفاه اجتماعی و کاهش فقر گامهای مؤثر و مثبتی بردارند.
وی اظهار امیدواری کرد با همراهی امام جمعه محترم ، استاندار و مسئولین استانی ،بهزیستی بتواند در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت اقدامات ارزشمندی انجام دهد.