رئیس اداره بهزیستی شهرستان عنبرآباد به منظور هم اندیشی و تعامل با نیروی انتظامی در راستای شناخت آسیب های اجتماعی و راههای پیشگیری از آسیب ها با فرمانده نیروی انتظامی عنبرآباد دیدار و گفت و گو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از عنبرآباد خداداد سالار زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه یکی از اهداف بهزیستی تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی می باشد عنوان کرد : رسیدگی و ساماندهی معضلات اجتماعی نیازمند تعامل همه جانبه نیروی انتظامی ، دادگستری و بهزیستی است .

سالار زاده طرح اورژانس اجتماعی را یکی از طرح های موثر در کاهش آسیبها دانست و گفت : بهزیستی با اجرای این طرح توانسته با همکاری نیروی انتظامی و ارائه خدمات مشاوره ای تشکیل پرونده های قضایی را کاهش بدهد.

وی توانمندسازی گروههای هدف را از اولویت های بهزیستی خواند و بیان کرد : علاوه بر  حمایت های مالی باید با ایجاد اشتغال و فراهم نمودن زمینه های کسب و کار زمینه استقلال مددجویان را ایجاد نماییم .

محمود بیدشکی فرمانده نیروی انتظامی عنبرآباد با تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده بهزیستی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه  خاطرنشان کرد : نیروی انتظامی شهرستان عنبرآباد در مقابله با آسیب های اجتماعی هر گونه همکاری با بهزیستی را انجام می دهد .