بهزیستی به عنوان متولی سلامت اجتماعی نیازمند همکاری هر چه بیشتر جامعه روحانیت علی الخصوص ائمه جمعه به منظور اشاعه فرهنگ پیشگیری و تقویت حس مسئولیت اجتماعی در سطح جامعه است .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان به نقل از رابر  کارکنان بهزیستی شهرستان رابر به مناسبت هفته بهزیستی با حضور در گلزار شهداء این شهرستان با نثار گل و عطر افشانی با آرمانهای شهدای سرافراز تجدید میثاق نموده و پس از آن به اتفاق مسئولین و کارکنان بهزیستی رابر به دیدار امام جمعه شهرستان رابر رفتند .

در این دیدار حجت الاسلام مهدی صادقی امام جمعه شهرستان رابر با تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی با اشاره به اهمیت اهتمام هرچه بیشتر به مسائل و مشکلات معلولین و نیازمندان جامعه خواستار توجه بیشتر مسئولین به این امر گردید و از زحمات و تلاشهای کارکنان بهزیستی دراین راستا تقدیر و تشکر نمود.

درادامه سالاری رئیس بهزیستی شهرستان رابر ضمن تشریح برنامه های در دست اقدام بهزیستی خواستار توجه بیشتر جامعه به حس مسئولیت اجتماعی گردید و عنوان داشت مجموعه بهزیستی که متوالی اصلی سلامت اجتماعی است نیازمند همکاری و همراهی بیش از پیش روحانیت در خصوص ائمه محترم جمعه است .

وی در پایان با تقدیر از همراهی ها و همدلی های همه مسئولین شهرستان علی الخصوص امام جمعه شهرستان رابر ابراز امیدواری کرد این همکاری و همراهی ها همچنان با قوت بیشتری ادامه یابد تا انشاء ا… شاهد اقدامات موثر و ماندگار بیشتری برای جامعه شهرستان رابر باشیم.