به منظور ترویج فرهنگ کتاب خوانی و همکاری موثر ادارات با کتابخانه های عمومی رئیس و کارکنان اداره بهزیستی عنبرآباد با رئیس کتابخانه عمومی شهرستان عنبرآباد دیدار و گفت و گو نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از عنبرآباد خداداد سالارزاده رئیس اداره بهزیستی عنبرآباد با اشاره به ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه گفت :یکی از روش های پیشرفت جامعه ارتقاء سطح کتاب و کتابخوانی می باشد .

 

خداداد سالارزاده با تقدیر و تشکر از رئیس کتابخانه عمومی عنبرآباد بیان کرد : .کتابخانه های عمومی با ارائه  خدمات رایگان به مددجویان بهزیستی ما را در پیشبرد اهداف کمک می نماید.

وی با اظهار امیدواری از راه اندازی کتابخانه برای گروه های ویژه تحت حمایت عنوان کرد : کتابخانه های عمومی باید به گروه های خاص از جمله نابینایان اقداماتی انجام دهد .

خداداد سالارزاده بااشاره به مشکل ها و دغدغه های پیش روی نابینایان بیان داشت: در واقع انتقال فرهنگ یکی از دغدغه های اصلی نابینایان است که بایستی رسانه ها و خبرگزاری ها با فرهنگ سازی لازم و برنامه هایی مشخص ، توانمندی های قشر روشندل را به جامعه معرفی کنند.

در پایان رئیس کتابخانه عمومی شهرستان افزودند همکاری در همه زمینه ها از جمله ثبت نام عضویت و انجام خدمات اینترنتی (تحقیق) برای مددجویان بهزیستی در این اداره بصورت رایگان انجام میپذیرد.