به مناسبت هفتمین روز از ایام الله دهه فجر مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان به همراه فرزندان شبه خانواده های تحت نظارت بهزیستی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان حجه الاسلام علیدادی دیدار و گفت و گو نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان حجه الاسلام علیدادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با ابراز خرسندی از حضور در جمع فرزندان شبه خانواده گفت : خدمت کارکنان بهزیستی به نیازمندان و زندگی در کنار فرزندان تحت حمایت بسیار ارزشمند ، و اجر و پاداش بسیاری دارد .

حجه الاسلام علیدادی با بیان اینکه خداوند بندگان را متفاوت و در شرایط مختلف  فقیر ،غنی ،سالم،معلول آفریده عنوان کرد : همه این کارها لازمه خلقت و برای متوسل شدن افراد ،حمد و سپاس خداوند و غافل نشدن از پروردگار می باشد .

عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده برای فرزندان شبه خانواده استان عنوان کرد : در استان کرمان بالغ بر 4 هزار فرزند بی سرپرست وجود دارد که تعدادی از آنان در 61 مرکز تحت نظارت بهزیستی حمایت می شوند .

وی توانمندسازی گروه های هدف به ویژه فرزندان مراکز  و زنان سرپرست خانوار را یکی از اهداف مهم سازمان بهزیستی  دانست و اظهار داشت : بهزیستی با این هدف به استقلال افراد کمک می کند .

ایشان پرورش شخصیت و ایجاد روحیه نشاط و شادابی برای فرزندان را ضروری خواند و بیان کرد : بهزیستی استان کرمان با داشتن 3 هزار نفر ورزشکار  علاوه بر اهمیت تحصیل فرزندان ، مسیر ورزش آنان را  نیز در راستای زندگی سالم و توانمندسازی هموار کرده است .