دکتر عباسی مدیر کل بهزیستی کرمان با حضور در منازل ورزشکاران کرمانی حاضر در مسابقات  پاارلمپیک2012 لندن  با ایشان دیدار و از آنان تجلیل  کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این دیدارها که با حضور حدادیان معاون پشتیانی بهزیستی کرمان و به منظور تقدیر و تحویل هدیه نقدی بهزیستی به این ورزشکاران برگزار شد ،دکتر عباسی با اشاره به افتخار آفرینی این ورزشکاران در مسابقات پارالمپیک 2012 لندن گفت: وجود 4 نماینده از کرمان در مسابقات پارالمپیک که بزرگترین رخداد ورزشی جهان در رشته های ورزشی جانبازان و معلولین به حساب می آید نشان داد که می توان با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات لازم شاهد موفقیتهای ارزشمند بود.

وی کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز توسط ورزشکاران کرمانی را تلاش ستودنی دانست و افزود : ورزشکاران معلول و جانباز کرمانی تاکنون بارها در میادن مختلف ورزشی و عرصه های مختلف فرهنگی ،اجتماعی و علمی ثابت کرده اند که برای پیمودن پله های پیشرفت هیچ محدودیتی برایشان معنا ندارد.

وی قول مساعد داد با همکاری نهاد های مربوطه ورزشی و هیأتهای مختلف ورزشی زمینه صعود را برای ورزشکاران معلول فراهم آورد.
گفتنی است زهرا نعمتی ،رهام شهابی پور ،امین علیخانی در رشته تیر وکمان و پیمان نصیری در رشته دومیدانی ورزشکاران اعزامی از کرمان به مسابقات پارالمپیک بودند که در نهایت زهرا نعمتی با کسب یک مدال طلای انفرادی و یک مدال برنز تیمی و پیمان نصیری با کسب یک مدال طلا برای ایران اسلامی افتخار آفریدند.