صبح امروز صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان به همراه لشکری معاون هماهنگی موسسات غیر دولتی ، اشتغال و مشارکتهای مردمی جهت ارج نهادن به خدمات و همراهی های جامعه پزشکی علی الخصوص پزشکان جراح شهر کرمان با مددجویان و جامعه هدف بهزیستی با دبیر انجمن جراحان استان دیدار و گفتگو کرد.
دراین دیدار صادق زاده ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و همدلی های مسئولانه جراحان کرمان با مددجویان و جامعه هدف بهزیستی اظهار امیدواری کرد در سال جاری هم شاهد این حمایتها از سوی جامعه متعهد و تلاشگر پزشکان علی الخصوص جراحان خبره و بی نظیر کرمان با جامعه هدف بهزیستی باشیم.

وی با اشاره به اینکه  دست مهربان و توانمند این عزیزان یاری گر بهزیستی در خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه می باشد ، اظهار امیدواری کرد تا این همراهی ها تداوم داشته باشد.
در ادامه این نشست صمیمی دکتر یوسفی دبیر انجمن جراحان کرمان ضمن تقدیر از حضور مسئولین بهزیستی عنوان نمود علی رغم تنگناها و مشکلات به وجود آمده در بخش خصوصی درمان ، امیدوارم بتوانیم همچنان در خدمت جامعه هدف بهزیستی باشیم.
وی همچنین با اشاره به خدمت رسانی به بیش از 14 موسسه خیریه دولتی و غیر دولتی از سوی انجمن جراحان کرمان و جامعه پزشکی انجام خدمت دراین عرصه را نوعی تکلیف برای خود و سایر همکاران پزشک خود دانست و گفت: یکی از مهمترین  تلاشهای پزشکان با بهزیستی در جهت کنترل و جلوگیری از معلولیت در سطح جامعه می باشد.