عارفی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور در شیرخوارگاه مادر شهر کرمان از بخشهای مختلف این مرکز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین برنامه که در آستانه حلول ماه مبارک رمضان  درقالب طرح ضیافت مهر رمضان بهزیستی با حضور دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی کرمان برگزار شد ، عارفی از بخشهای نوباوه ، نوزادان و نوپا شیرخوارگاه مادر بازدید کرد.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه با حضور در اتاق بازی کودکان در جمع ایشان حاضر و درفضای صمیمانه لحظاتی را به بازی با این کودکان پرداخت و سپس با اهداء هدایایی از آنان دلجویی نمود.

برپایه این خبر ، دراین بازدید دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی با ارائه گزارشی از روند پذیرش نوزادان و کودکان در شیرخوارگاه مادر و نحوه فرزند خواندگی گفت طی سال 1391 تعداد 151 نوزاد و کودک پس از طی مراحل قانونی به فرزند خواندگی داده شده اند.
شایان ذکر است پیش از این دیدار و بازدید عارفی و دکتر عباسی طی جلسه ای به بررسی مسائل پیش روی اداره کل بهزیستی دراستان کرمان بویژه در حوزه فعالیتهای تخصصی توانبخشی و پیشگیرانه پرداختند.