در ایام نوروز نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد با حضور در اداره بهزیستی عنبرآباد با رئیس  و کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان به نقل از عنبر آباد در دیدار  نوروزی یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی رئیس بهزیستی عنبرآباد با تشریح عملکرد بهزیستی گفت : بهزیستی استان کرمان در موضوع پیشگیری از معلولیتها و آسیب های اجتماعی اقدامات و برنامه های ارزنده ای داشته است .

وی با درخواست حمایت  نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از طرح و برنامه های بهزیستی اظهارداشت  : با پیگیریهای انجام شده مشاوره و آزمایشات ژنتیک قانونی شد که امیدواریم نمایندگان از سایر پیشنهادات تخصصی بهزیستی برای اصلاح ، تغییر یا وضع قوانین استفاده کنند.

یحیی کمالی پور نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی گفت : باتوجه به دستور مقام معظم رهبری وظیفه بهزیستی در انجام امور مربوطه در موضوع آسیب های اجتماعی بیش تر می شود.

کمالی پور در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی از هرگونه ایده و طرح نو در موضوعات اجتماعی استقبال نموده و ساز و کارهای لازم برای اجرایی شدن طرح ها و برنامه ها را فراهم می کند.

در پایان این دیدار نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد از خدمات کارکنان بهزیستی عنبر اباد تقدیر نمود و با حضور در خانه کودکان و نوجوانان با فرزندان پذیرش شده در مرکز دیدار و هدایایی به آنان اهداء کرد.