طی مراسمی محمد پور حسینی بعنوان ذیحساب جدید بهزیستی استان کرمان معرفی و از خدمات حمید وزیری مجد ذیحساب سابق تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی ادره کل استان کرمان ، دراین مراسم که حمید شیخ اسدی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ، سلطانی رئیس خزانه ، دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی ، معاونین و جمعی از پرسنل بهزیستی حضور داشتند ، مدیرکل بهزیستی ، ذیحسابان را مشاوران امین و بازوان پرتوان مدیران دستگاههای اجرایی عنوان کرد وگفت: ذیحسابان بعنوان ناظران مالی دولت همانگونه که با تدبیر و برمبنای قانون بر نحوه هزینه کرد و جذب اعتبارات نظارت می کند ، با حسن نیت و ارائه مشاوره های دقیق مالی و اعتباری ، به بالندگی دستگاهها و روانتر شدن ارائه خدمات به جوامع هدف نیز کمک می کنند .

وی در ادامه با قدردانی از همکاری صمیمانه وزیری مجد ذیحساب سابق بهزیستی گفت : همراهی و همکاری قانونمند ایشان با بهزیستی و ارائه مشاور های موثر ایشان ، زمینه خدمت رسانی مطلوبتر به جامعه هدف بهزیستی را فراهم کرد.
شیخ اسدی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان نیز طی سخنانی کار و فعالیت در بهزیستی را توفیق الهی دانست که بواسطه آن برخی از بندگان خوب خدا در مسیر مهرورزی و دستگیری از معلولین و نیازمندان قرار می گیرند .
وی ، ضمن قدردانی از فعالیتهای حمید وزیری مجد ذیحساب سابق بهزیستی حضور در بهزیستی را به محمد پور حسینی تبریک گفت و افزود : فرصت بدست آمده را مغتنم شمرده و ضمن قانونمندی و احترام به قوانین بعنوان مددکار اجتماعی در کنار مدیران و مددکاران بهزیستی برای کمک به همنوعان کوشا باشید.
مدیرکل امور اقتصای و دارایی استان در ادامه با اشاره به فعالیتها و تلاشهای مجدانه مدیرکل بهزیستی در آخرین روزهای سال 91 برای ترمیم اعتبارات و جبران کسری ها ، دلسوزی و تلاش مستمر دکتر عباسی را قابل تقدیر دانست و برای ایشان و پرسنل خدوم بهزیستی آرزوی توفیق روز افزون نمود.
برپایه این خبر ، در ادامه این مراسم با اهداء لوح سپاس از سوی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی و بهزیستی استان و هدایایی از وزیری مجد تقدیر و حکم آقای محمد پور حسینی به ایشان تحویل شد.
گفتنی است آقای حمید وزیری مجد بعنوان ذیحساب استانداری کرمان منصوب شده است .