پایه سلامت روحی و جسمی فرزندان و کودکان در گرو بهره مندی آنها از آموزشهای به موقع و کارشناسی شده می باشد.

امام جمعه شهرستان ریگان در خطبه های نماز جمعه با تبریک هفته بهزیستی از خدمات ارزنده بهزیستی شهرستان ریگان در راستای ارتقاء آگاهی افراد و همچنین حمایت از اقشار آسیب پذیر تحت حمایت بهزیستی این شهرستان تقدیر و تشکر کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان میرزاده رئیس بهزیستی شهرستان ریگان در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه با اشاره به اهمیت موضوع پیشگیری گفت : پایه و اساس سلامت جسمی سلامت روحی و روانی یک فرد در سنین طغولیت بنا گذاشته می شود و از این رو آموزش و بهره مندی از محیط های آموزشی و تفریحی مناسب در سنین زیر چهار سال دارای اهمیت ویژه ای است .

میرزاده اظهار داشت : خانواده ها بایستی با سپردن فرزندان خود به مهدهای کودک تحت نظارت و دارای مجوز زمینه ساز بهره مندی کودکان از آموزشهای لازم را فراهم آورند که بحمدا… بهزیستی با همکاری بخش خصوصی اقدام به راه اندازی مهدهای مناسبی در سطح شهرستان نموده است.

وی با تاکید بر مناسب سازی اماکن عمومی و معابر سطح شهر عنوان کرد : مسئولین و متولیات باید مناسب سازی معابر و اماکن عمومی را بری رفاه حال معلولین ، نیازمندان و سالمندان  در اولویت کاری خود قرار دهند.

 میرزاده در ادامه نیز به تشریح مختصری از وظایف و اقدامات بهزیستی در حوزه های مختلف کاری و ماموریت های این نهاد پرداخت و از همکاری و همدلی مسئولین علی الخصوص ائمه محترم جمعه و جماعات تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد با تداوم این همکاری ها شاهد تحولاتی اثر گذار و ماندگار در حوزه مسائل اجتماعی در شهرستان ریگان باشیم.