دومین همایش مبارزه با مواد مخدر شهرستان قلعه گنج با حضور فرماندار ،معاونین ،اعضاء شورای اداری ، رئیس  اداره بهزیستی شهرستان قلعه گنج ،دهیاران ،خبرنگاران و خانواده های شهداء مبارزه با مواد مخدر در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به  نقل از قلعه گنج اکبر دستجردی  رئیس اداره بهزیستی  با بیان اینکه اعتیاد یک بلای خانمان سوز است اظهار داشت :برای مبارزه و پیشگیری از اعتیاد و مواد مخدر نیازمند مشارکت همه جانبه مسئولان و دستگاه های اجرایی  هستیم .

وی گفت :یکی از سیاست های سازمان بهزیستی ،اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد اجتماع محور می باشد که بر مبنای آن تلاش میکنیم از تمام ظرفیت ها و قشرهای جامعه برای مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر استفاده شود .

وحدت عیدی فرماندار قلعه گنج   بیان کرد : شهرستان قلعه گنج شهر پایلوت و نمونه اقتصاد مقاومتی می باشد  و باید همگام با سایر پیشرفت های شهرستان تمام تلاش ها در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی  و پیشگیری از اعتیاد  در این شهرستان انجام شود .

در پایان با توجه به اجرای طرح و آموزش های پیشگیرانه اعتیاد ،بهزیستی شهرستان قلعه گنج به عنوان دستگاه برتر معرفی و با اهداء لوح سپاس از فعالیت های این اداره تقدیر شد .