رئیس سازمان بهزیستی کشور که به منظور  بهره برداری از پروژه 143 واحدی مددجویان و کلنگ زنی بزرگترین مرکز جامع توانبخشی جنوب شرق کشور در شهرستان سیرجان در هفتمین روز از دهه فجر به  کرمان سفر کرد ، با حضور در جمع نماز گزاران سیرجانی طی سخنانی  پیش از خطبه های نماز جمعه  به تشریح فعالیتهای تخصصی و حمایتی  بهزیستی پس از پیروزی  انقلاب اسلامی پرداخت .

دکتر همایون هاشمی با بیان اینکه بهزیستی از جمله نهادهایی است که پس از انقلاب اسلامی  و با هدف حمایت از محرومین ،توانمندسازی مددجویان و انجام حمایتهای تخصصی و اقدامات پیشگیرانه شکل گرفته است گفت: از سیاستهای اصلی سازمان بهزیستی  در کشور حمایت از محرومین ،معلولین  و کسانی است که نیازمند یاری  می باشند .
وی اظهار داشت  کمک به تأمین مسکن مددجویان ،فراهم آوردن شرایط اشتغال و حمایت از آنان از جمله اهدافی است که در طول سی و پنج سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی در  بهزیستی دنبال شده است .
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه برنامه ریزی برای توانمند سازی مددجویان از اهداف بزرگی است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای حمایت از جامعه هدف پیگیری می شود اظهار امیدواری کرد که  بتوانیم در این مسیر نیز موفق باشیم .
شایان ذکر است حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان سیرجان نیز در خطبه دوم نماز از فعالیتهای چشمگیر حمایتی و تخصصی بهزیستی در استان کرمان و  شهرستان سیرجان تقدیر کرد.