جلسه معرفی ساختار و ماموریتهای سازمان بهزیستی با حضور منتخبین جدید مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی یکشنبه 5  اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات بهزیستی کرمان برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در ویدئو کنفرانس این جلسه ، رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن تبریک و تشکر از منتخبین جدید مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ،  سازمان بهزیستی را تخصصی ترین سازمان فعال در پیشگیری از بروز و شیوع آسیب های اجتماعی توصیف نمود و گفت : بهزیستی با شرح وظایف مشخص ، اقدامات متعدد و متنوعی را در موضوع آسیب های اجتماعی ، معلویتها ،            بی سرپرستی و بد سرپرستی انجام و مسائل اجتماعی را در حد توان و ظرفیت های سازمانی ساماندهی نموده است .
دکتر انوشیروان محسنی بند پی در بخش دیگری از سخنان خود رویکرد سازمان در دولت تدبیر و امید را عمیق شدن در موضوع آسیبهای اجتماعی دانست وگفت البته مقام معظم رهبری نیز راهبرد ها و نقشه راه مشخص را برای کاهش و کنترل آسیبها ابلاغ نموده اند. بنابراین سازمان بهزیستی با جدیت در جهت مهار و کنترل آسیبها گام بر می دارد .
رئیس سازمان بهزیستی کشور خطاب به منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی ، منتخبین را حامیان بهزیستی در سرعت بخشی به اصلاح و تصویب قوانین به نفع گروههای هدف از جمله زنان ، کودکان و معلولین توصیف کرد و گفت همچنین باتوجه به مهمترین استراتژی سازمان مبنی بر پیشگیری و برای اجرایی شدن برنامه های بهزیستی الزامات قانونی لازم و ضروری است .
در ادامه این ویدئو کنفرانس منتخبین مردم استان در مجلس شورای اسلامی ضمن معرفی خود و حوزه انتخابیه ، از برگزاری این جلسه معارفه و آشنایی تقدیر نموده و اظهار امیدواری نمودند که در تعامل بین دولت و مجلس اقدامات قانونی موثری به نفع گروههای هدف انجام شود