رئیس مرکز پذیرش و هماهنگی سازمان بهزیستی کشور در نشست تخصصی با مدیر کل و اعضاء شورای معاونین ،روسای بهزیستی شهرستان ها و رابطین پذیرش و هماهنگی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده بهزیستی استان کرمان به تشریح فعالیت های این مرکز پرداخت

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان محمد مهدی امیری رئیس مرکز پذیرش و هماهنگی سازمان بهزیستی کشور در سخنانی گفت : سازمان بهزیستی به عنوان طلایه دار سلامت و مسئولیت اجتماعی باید زمینه تسهیلات و خدمات رسانی آسان را برای مددجویان فراهم نماید .

وی افزود : به دلیل ماموریت های متعدد سازمان بهزیستی در برنامه ششم توسعه که از توان سازمان ها و ادارات دیگر خارج می باشد با ورود تخصصی بهزیستی در برنامه هایی مانند کنترل آسیب های اجتماعی – مداخلات و فوریت های اجتماعی باید هویت سازمانی را  ارتقاء دهیم  .

با تخصصی خواندن خدمات بهزیستی بیان کرد : برای اعتبار بخشیدن و حفظ جایگاه سازمان بهزیستی باید رویکرد پیشگیرانه و توانمند سازی مددجویان را که از برنامه های ساختاری سازمان بهزیستی محسوب می شود را به خوبی دنبال کنیم .

امیری با با تشریح جایگاه پذیرش و هماهنگی در بهزیستی ، افزود با ارتقاء نگرش مثبت نسبت به مرکز پذیرش و هماهنگی ، علاوه برشکستن تمرکز گرایی و فراهم شدن زمینه برای ارائه خدمات کیفی و در دسترس، همه ارجاع ها مشمول مدیریت یکپارچه می شود .

لازم به ذکر است در ادامه این جلسه روسای ادارت و رابطین پذیرش و هماهنگی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .