زنگ سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل بهزیستی استان کرمان، مدیر بهزیستی شهرستان کرمان و جمعی از مسئولان در اولین روز از دهه انقلاب در مهد کودک کیمیا نواخته شد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان، عباس صادق زاده با حضور در مراسم نواختن زنگ انقلاب در مهد کودک کیمیا اظهار داشت: خوشحالم که امروز در آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در جمع کودکان  و مربیان مهد قرار گرفته ام .

وی  با اشاره به ورود حضرت امام خمینی ره به کشور جمهوری اسلامی ایران در 12 بهمن ماه سال 1357 گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که با خون شهداء و بهای بسیار سنگین به پیروزی رسید و با نثار خون جوانان درخت انقلاب به ثمر رسید.

وی با بیان اینکه ما مدیون خون شهداء هستیم گفت: برای ادای دین وظیفه داریم که در چنین روزهایی از شهدای والامقام انتقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی یاد کرده و خاطره دلاورمردی های آنان را گرامی بداریم.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: تربیت و پرورش صحیح کودکان و آشنا کردن آنها با اهداف و آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی  یکی از روش هایی است که می تواند علاوه بر حفظ دستاوردهای انقلاب زمینه رفاه و عدالت اجتماعی را برای نسل های آینده فراهم کند.