با حضور معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان ،فرماندار  و جمعی از مسئولین شهرستان الهام خالویی به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بافت معرفی و از خدمات دل افشان اخلاص پور تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این مراسم بلندی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان با اشاره به زاد روز فرخنده مولای شیعیان حضرت علی (ع) و روز مددکار گفت :کار کردن در هربخش از بهزیستی نوعی مددکاری است و نیازمند روحیه ایثار و فداکاری است .

 

وی با اشاره به اینکه مددکاری سختیها و مشکلات توام با حلاوت و شیرین خاصی خود را در بردارد افزود: اجر اقدامات خالصانه یک مددکار با هیچ پاداش مالی و دینوی قابل جبران نیست  و این افراد همگی انسانهایی از خود گذشته می باشند که برای خدمت به افراد نیامند تلاش می کنند.
وی با اشاره به مسئولیت خطیر سرپرست جدید اداره بهزیستی بافت گفت: تلاش مجدانه برای توانمند سازی جامعه هدف و ارج نهادن به این عزیزان با تعامل وهمکاری با مسئولین در شهرستان و  استان مسئولیتی حساس است که باید با توکل برخدا و همکاری با دیگر کارشناسان در  بهزیستی شهرستان دنبال شود .
فرماندار بافت نیز در این مراسم ضمن تشکر و تقدیر از اقدامات صورت گرفته از سوی بهزیستی در شهرستان بافت گفت : انتصاب مسئولین ادارات و نهادهای حمایتی با تکیه بر توان افراد صورت می پذیرد چرا که این گونه انتصابها فضا را برای خدمت به محرومین جامعه را بیشتر فراهم می نماید.
وی آمادگی خود را جهت حمایت همه جانبه از بهزیستی در راستای اجرای راهکارهای جدید و پیاده سازی افکار سازنده و پیش روند نو ویژه جامعه هدف بهزیستی اعلام نمودو افزود: برای توانمند سازی جامعه هدف بهزیستی شهرستان بافت از هیچ تلاشی فرو گذارنخواهیم کرد.