مراسم معنوی احیاء ویژه شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با حضور جمع کثیری از معلولین جسمی و حرکتی تحت حمایت بهزیستی در مجتمع آموزشی و توانبخشی رعد کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم معنوی و پرفیض که با همکاری هیئت مدیره مجتمع توانبخشی و نیکوکاری رعد کرمان و با حضور مدیرکل بهزیستی استان ، جمع کثیری از معلولین جسمی و حرکتی و ضایعه نخاعی و اعضاء هیئت مدیره و مدیر عامل مرکز در فضای باز رعد برگزار شد ؛ مداحان و ذاکران اهل بیت به اجرای برنامه های معنوی ویژه شب قدر پرداختند . برپایه این خبر ، قرائت دعای جوشن کبیر و زیارت عاشورا و اجرای برنامه قرآن به سر گذاشتن توسط یکی از مداحان معلول تحت حمایت بهزیستی و مرکز رعد از جلوه های زیبای این مراسم معنوی بود.
شایان ذکر است : با برنامه ریزی صورت گرفته این برنامه احیاء از ساعت 22 الی اذان صبح برگزار و جهت سهولت حضور شب زنده داران معلول ، دو دستگاه مینی بوس مناسب سازی شده حمل و نقل ایشان را انجام دادند.
گفتی است : در پایان مراسم شب قدر معلولین به همراه مدیرکل بهزیستی و مسئولان مرکز رعد در کنار سفره سحری جهت رهایی مسلمانان مظلوم گرفتار در سلطه و ظلم دشمنان اسلام و ظهور امام زمان (عج) و طول عمر مقام معظم رهبری دعا کردند.