به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از راور : در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان عباس نصرت آبادی رئیس بهزیستی شهرستان راور به همراه کارشناس امور اجتماعی  ضمن بازدید از مرکز نگهداری دخترانه حضرت فاطمه  (س) روزه خود را با فرزندان این مرکز افطار کرد.

نصرت آبادی بعد از صرف افطار با ابراز خوشحالی از حضور در کنار فرزندان این مرکز گفت:ماه مبارک رمضان ماه خیر و برکت است و همانگونه که بر تشنگی و گرسنگی پیروز می شویم باید نسبت به اعمال سایر اعضا و جوارح نیز دقت بیشتری داشته باشیم.

وی در ادامه به حفظ ارزشهای اسلامی اشاره نمود و و از مربیان خواست با الگو قرار دادن زندگی حضرت فاطمه (س) نسبت به معرفی فضائل اخلاقی و راه و رسم زندگی و دینداری به فرزندان مراکز و گروهای هدف برای ورود موفقشان به جامعه تلاش کنند.

نصرت آبادی اظهار داشت:کارکنان این مراکز وظیفه مهم و خطیری برعهده دارند ،باید با عشق و علاقه به وظایف خود عمل کنند که بازخورد این گونه کمک کردن خیرخواهانه در زندگی روزمره و شخصی مشاهده خواهد شد.

در ادامه رئیس بهزیستی شهرستان راور از بخشهای مختلف مرکز شامل نمایشگاه  هنر های دستی وخوشنویسی بازدید و از زحمات مربیان تقدیر و تشکر کرد.