رئیس بهزیستی شهرستان جیرفت با تأکید براهمیت تغذیه در رشد جسمی و ذهنی کودکان گفت: طرح توزیع غذای گرم در مهد های کودک روستایی و حاشیه شهرستان جیرفت  اجرایی شد.

به گزار ش  روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان  به نقل از جیرفت ، محمد رضانژاد در تشریح  برنامه‌های اجرا شده هفته ملی کودک اظهار داشت:  برنامه های هفته ملی کودک در این شهرستان با محوریت عاشورا برگزار شده است.

وی برپایی خمیه‌گاه در باغ ملی این شهرستان را یکی از برنامه‌های اجرا شده در این هفته عنوان کرد و افزود: در این خمیه‌گاه کودکان 20 مهدکودک به عزاداری و سوگواری  اباعبدالله‌الحسین(ع) پرداختند.  

رئیس بهزیستی شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه نمایشگاه کاردستی کودکان با موضوع عاشورا در هفته ملی کودک در این شهرستان برپا شده است گفت: در این نمایشگاه 70 اثر از کودکان جنوب استان کرمان به نمایش گذاشته شد.

رضانژاد از آموزش کمک‌های اولیه توسط هلال احمر شهرستان جیرفت در هفته ملی کودک خبرداد و تصریح کرد:  نمایش 40 اثر سفال‌گری با موضوع عاشورا برای در کودکان شهرستان جیرفت  در هفته ملی کودک از دیگر برنامه‌های اجرا شده است.

وی با تأکید براهمیت تغذیه در رشد جسمی و ذهنی کودکان گفت: طرح توزیع غذای گرم در مهد های کودک روستایی و حاشیه شهرستان جیرفت  همزمان با هفته ملی کودک اجرایی شد.

رئیس بهزیستی شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: در سال گذشته به یک هزار و 270  کودک در 40 مهدکودک روستایی و حاشیه شهر جیرفت  با اعتباری بیش از 32 میلیون تومان غذای گرم توزیع شده است.

وی اهدای کتاب داستان کودکانه و بهداشتی، اهدا اسباب بازی به 100 کودک  و آموزش علائم رانندگی و امنیتی انتظامی را از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این شهرستان برشمرد.

 

انتهای پیام/