ضیافت افطار روشندلان به همت هیأت ورزشهای نابینایان وکم بینایان شهرستان سیرجان با حضور رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان کرمان ، اعضاء هیات و جمعی از مسولین در تالار مهرپروران  سیرجان  برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از سیرجان : عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی و رئیس  هیأت ورزش های نابینایان وکم بینایان استان کرمان با بیان اینکه نگاه خیرخواهانه مسولین ، ناشی از وجدان فعال و مسولیت اجتماعی آنان می باشد، گفت :  باید از تمام شرایط و ظرفیت های موجود برای حمایت از ورزشکاران به ویژه ورزشکاران معلول ، نابینا و جانباز استفاده شود.

رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان با اشاره به حضور معلولین در عرصه های ملی و بین المللی  اظهار داشت : هر چند دولت زمینه حضور معلولین و جانبازان را در عرصه های ورزشی در سطوح مختلف ملی و بین المللی فراهم آورده است اما نباید نقش معلولین و نابینایان را در به ثمر رسیدن استعدادهای بالقوه ، نادیده شمرد.

صادق زاده نشست های مشورتی و هم اندیشی برای برنامه ریزی های صحیح را ضروری دانست و گفت : ارتقاء جایگاه معلولین از جمله نابینایان  نیازمند حضور فعالانه ایشان در برنامه ریزی ها و  تصمیم گیری ها می باشد.

وی با اظهار امیدواری نسبت به اجرایی شدن قانون جامع حمایت از معلولین گفت : اجرای درست این قانون باعث به فعلیت درآمدن استعداد ها و عزت آفرینی معلولین می شود.