به مناسبت 25 تیرماه مراسم عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهدا با حضور مدیران کل بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثاراگران ، معاونین و جمعی از کارکنان بهزیستی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی دراین مراسم که با هدف تجدید میثاق کارکنان بهزیستی با آرمانهای شهدا و امام راحل (ره) به مناسبت 25 تیرماه روز بهزیستی انجام شد ، سردار حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان به بیان خاطراتی از رشادتها و جانفشانیهای شهدای انقلاب اسلامی و فضایل اخلاقی آنان پرداخت و گفت : شهدایی که امروز دراین مکان آرمیده اند همه انسانهای بزرگی بودند که هرکدام از آنها اخلاق ، رفتار و روش نیکوی زیستن آنها می تواند الگوی زندگی نسل های امروز و آینده باشد.

در این مراسم مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز با اشاره به جایگاه و مقام والای شهدای دوران دفاع مقدس و بطور کلی شهدای انقلاب اسلامی گفت : نامگذاری ایام به مناسبت ها مختلف فرصت مناسبی است برای حضور در مکان مقدسی چون گلزار شهدا تا بار دیگر با تجدید میثاق با این عزیزان رشادتهایی را برای خود یاد آوری کنیم که امروز مدیون آن از خود گذشتگی ها هستیم.
صادق زاده حضور کارکنان بهزیستی را در روز بهزیستی دراین فضای معنوی میمون و مبارک دانست و افزود: این افرادی که امروز دراین مکان نیازمند حضور معنوی ایشان هستیم بزرگانی بودند که روزی برای تأمین رفاه امروز ، از دنیا گذشتند و ما باید امروز نیّت هایمان را به نیّت های آنان نزدیک کنیم تا بتوانیم حضور موثر و از جان گذشتگی های آنان را به نسل های آینده منتقل نماییم.
وی از شهدا به عنوان افرادی یاد کرد که برای مصون بودن جامعه ، جان خود را نثار کردند و خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه شهداء با حداقل امکانات برای رستگاری افراد تلاش کردند اگر نتوانیم امروز از این افراد به عنوان الگو استفاده کنیم به خود و جامعه ضرر رسانده ایم .